site İçi Arama ( This webpage in search)
Özel Arama

ECBanner
Beatles 600 milyon dolara iTunes'ta

Beatles şarkıları, iTunes üzerinden satılacak. İngiliz Telegraph gazetesinin haberine göre, John McCartney grubun şarkılarının iTunes üzerinden satışına, 600 milyon dolar karşılığında izin verdi.
İngiliz Telegraph gazetesi kaynaklı habere göre; Beatles grubun üyesi olan ve aynı zamanda müzik grubuna ait şarkıların haklarını elinde bulunduran John McCartney, Apple ile şarkıların iTunes servisinden satışına, 600 milyon dolarlık anlaşma sonrası izin verdi.

Bu aynı zamanda; Apple ile Beatles şarkılarına ait telif haklarını idare eden Apple Corps. şirketi arasında uzun yıllardan beri devam eden pazarlığın da vardığı son nokta oldu.

Şarkıların yasal yoldan indirilmesini sağlayacak gelişmenin, detayları ve başlama tarihi ile ilgili ne Apple, ne de McCartney cephesinden, şu ana kadar herhangi bir açıklama yapılmadı. Anlaşmadan elde edilecek gelirin, grubun yaşayan üyeleri ve varisleri arasında nasıl paylaştırılacağı konusunda da yapılmış bir açıklama bulunmuyor.

1960'lı yıllarda müzik piyasasının tartışmasız lideri olan ve 38 yıl önce dağılan The Beatles grubunun orta yaştakiler tarafından bilindiğini ve bu yaştaki müzikseverlerin çoğunun grubun albümlerine sahip olduğu belirtilirken, şarkıların iTunes üzerinden satışının, grubu, genç yaştaki müzikseverlere daha çok sevdireceği görüşü öne sürülüyor.

cnetturkiye.com
Elektirikli otomobillere yatırım artıyor

General Electric, elektrikle çalışan otomobiller üreten Norveçli firma Think Global’a yaklaşık 4 milyon Dolar yatırım yaptı.
GE’nin yaptığı bu yatırım diğer bir yatırımına yardım amacı taşıyor. Daha önce GE, Chevy Volt’da General Motors’la çalışan A123’e (lityum-iyon pil üreticisi) 20 milyon dolarlık bir yatırım yapmıştı. Lityum-iyon pillerini EnerDel adlı bir firmadan alan Think ise şimdi A123’den de pil almak üzere antlaşma imzaladı.

Think, üretime geçen senenin sonlarında başlamıştı. Şirketin ilk otomobili bir sarjla 161 km gidebilen Ford’un geçen yüzyılda ürettiği bir elektrikli otomobilin diriltilmiş haliydi. Şu anda sadece Norveç’de satışa sunulan otomobil Avrupa’ya açılmayı bekliyor. Amerika satışının ise 2008 veya 2009’da yapılacağı tahmin ediliyor.Think, Cenevre Motor Show’da orjinal bir otomobilden daha büyük olan beş kişilik otomobili Thnik OX’u da tanıttı...


DirectX MART 2008 Güncellemesi(update)

Freeware(Ücretsiz)

alt

http://rapidshare.com/files/98545506/dxmart2008.rar
MSNCleaner v1.5.6 - Msn Virüslerinden Kurtulun

Freeware(Ücretsiz)

alt

Protect your beloved MSN all kinds of viruses and worms with this excellent free tool.

MSNCleaner has been created to allow malwares of eliminating them altogether. In saying "malware", we are referring to all types of malicious code including viruses, worms and Trojan horses designed to be sent by e-mail and through instant messengers like MSN Messenger and Windows Live Messenger, among others.

In addition to many other duties, MSNCleaner unlocks "Regedit" unlocks "Task Manager" unlocks the homepage "IE", delete temporary files, restores original values of Windows Registry, restores the file "HOSTS" to the original enable the functions of the Control Panel, enables the "Desktop" empowers "Desktop Icons" enable "Clock" enable "Shut Down" in the Start Menu enable "Finder" in the Start Menu enable Run in the Start Menu, enables the Console CMD "enable" Context Menu "enable" Folder Options ", it creates a backup system to erase" C: \ BackUpMsnCleaner "and automatically uses a function of "Clear the restart" to file rebels.

To use MSNCleaner and achieve optimal results, follow these steps:

1 - To start the system in "How to Test Failures."
2 - Opens the program and click on the "Scan". If it detects a harmful file, the program activates the Delete button.
3 - Selects "Delete temporary files" and "Restore the Hosts file."
-- Click on the Remove button.
Then InfoSpyware CCleaner advised to use the program to remove cookies, temporary files, etc.., And then use the option to "register" for cleaning the Windows registry (remember backing up).
Finally, restart the system in normal mode

http://rapidshare.com/files/96021641/MSNCleaner.zip.htmlBullZip PDF Printer 4.0.0.545

Freeware(Ücretsiz)

altBullZip PDF Printer 4.0.0.545

The BullZip PDF Printer works as a Microsoft Windows printer and allows you to write PDF documents from virtually any Microsoft Windows application.

This program is FREEWARE which means that it is FREE for personal and commercial use. It does not contain any advertising or popups (Really!).


BullZip PDF Printer, dosyalarınızı PDF olarak yazdırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulama. Program sisteminize bir yazıcı olarak kuruluyor ve dilediğiniz Windows uygulamasından bu yazıcıyı kullanarak PDF dosyası çıktısı alabiliyorsunuz.

Özellikleri:
- 64-bit işletim sistemlerini destekler
- Dilediğiniz yere ya da dosyanın hemen yanına çıktı alır
- Şifre korumalı PDF dosyası oluşturabilir
- 128/40 bit şifreleme yapabilir
- PDF kalitesini de düşürebilir veya yükseltebilirsiniz
- PDF içerisine Watermark denilen sabit transparan yazılar da ekleyebilirsiniz
DOWNLOAD BullZip PDF Printer 4.0.0.545Fotosizer 1.13.0.232

Freeware(Ücretsiz)
alt
Fotosizer v1.13.0.232
Fotosizer is a freeware batch image resizer tool.It resizes your photos in just 3 easy steps:
  1. Photo selection
  2. Select resize settings
  3. Start the resize!
Fotosizer resim boyutu değiştiren bir programdır. 3 adımda kolayca resimlerinizi yeniden boyutlandırabilirsiniz.
1. Resim seç
2. Yeni resim boyutlarını belirle
3. Resmi boyutlandır

DOWNLOAD

Internet Video Converter 1.52.14

Freeware(Ücretsiz)
alt
Internet Video Converter 1.52.14
IVC - Internet Video Converter, açık kaynak kodlu video yazılımlarına bir ön arabirim oluşturmuş ücretsiz bir programdır. Mencoder, FFmpeg & FLVtool2 araçlarını flash videoları dönüştürmek, Flash FLV, SWF, VCD, SVCD, DVD, DV, Mpeg, Divx, Xvid, AVI, Quicktime, WMV, H.264,iPod, PSP, 3GP gibi formatları karşılıklı dönüştürmek için kullanmaktadır.

Temel Özellikleri
- En temel video formatları arasında dönüşüm yapabilir (Mpeg (vcd/svcd/dvd compliant), DV, Quicktime, Windows Media, Xvid, H264, 3GP, PSP, iPod, Flash video (FLV, Swf) Youtube videoları, DailyMotion, Google Video vb...
- Tümleşik olarak bir video oynatıcı barındırır.
- Youtube, DailyMotion, Google Video gibi en popüler 50 video sitesinden video indirebilmenizi sağlar.
- Video içerisindeki müziği ayrı olarak kaydedebilmenizi sağlar.

Internet Video Converter can convert between various popular video formats.

Internet Video Converter is a frontend that provides a user interface (GUI) for several Open Source video conversion products. It enables you to convert between various popular video formats including Mpeg, DV, Quicktime, Windows Media, Xvid, H264, 3GP, PSP, iPod and Flash video (FLV, SWF).

Furthermore, it can capture screenshots from videos, extract video soundtracks and export them to WAV or MP3 format and add titles to converted iPod and PSP videos. The program also includes an option that allows you to download videos from many popular websites (YouTube etc.) but this feature uses an online service which was never available when we tested it. Internet Video Converter is not overly user friendly but video conversions work well.

Download videos from over 50 websites like Youtube, DailyMotion, Google Video etc.

DOWNLOAD

0 yorum:

HAK SAHİPLERİNE ve YASAL MAKAMLARA Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, hukukiletisim@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler Hukuk Müşavirimiz tarafından incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. Ayrıca, mahkemelerden talep gelmesi halinde hukuka aykırı içerik üreten ve hukuka aykırı paylaşımda bulunan üyelerin tespiti için gerekli teknik veriler sağlanacaktır. Toplist Ekle * Blog * Full Download * Yemek Tarifi * Add Url * Cep Telefonları * Ödevler * Komedi * Gelişim * Türkiye * Osmanlı * Tvİzle * AOF * Gazete OKU * Videoİzle * Online Dergiler* Kpss Blog

Template by:
Free Blog Templates

 
Blog * Download * Yemek Tarifi * Add Url * Ödevler * Komedi * Gelişim * Türkiye * Osmanlı * Tvİzle * AOF * Gazeteler * Videoİzle