site İçi Arama ( This webpage in search)
Özel Arama

ECBanner
DFX Audio Enhancer 8.500

Size: 11.22 MB

DFX Audio Enhancement Winamp; Winamp programı için müthiş bir eklenti. Bu program ile winampta dinlediğiniz müzikler eşsiz bir hâl alıyor. Ses için öle gelişmiş efektler kullanıyor ve sesi öyle kaliteli hale getiriyor ki hemen farkedeceksiniz. Bu program winamp’a ek olarak kuruluyor ve winamp başladığında o da devreye girerek kendi özelliklerini kullanıyor. İstediğiniz ayarları yapıp müzik keyfinizi en iyi yere getirin. Program 5+1 ve 7+1 ses sistemleri ile tam uyumlu çalışabilmektedir.

Programın Gelişmiş Efektleri
Fidelity
Bu effekt, veri sıkıştırma algoritmaları kullanarak sesin boğuk çıkmasını sağlıyor. Böylece seste eksik olan frekans harmonileri yeniden oluşturulmuş oluyor. Harmonik restorasyon, kodlama işlemi sırasında, yüksek frekansları dikkatlice sentezleyen ve eksik hormonilerin yerine yerleştiren patent bekleyen teknoloji kullanılarak gerçekleştiriliyor.
HyperBass
Bu effekt müzik dosyalarınıza derin ve zengin bir bas ekliyor. DFX bunu yaparken dikkatlice düşük frekanslı harmonileri yeniden oluşturuyor. DFX, hoparlörlerinizin fiziksel sınırlarını zorlamadan, onlara ek yük getirmeden ve güç tüketimini arttırmadan bunu yapıyor. HyperBass, herhangi bir müzik sisteminin bas performansını gerçekten arttırıyor.
Dynamic Boost
Bu effekt, seslerinizin kalitesini bozmadan sesin iki kat daha fazla çıkmasını sağlıyor.
Ambience
Bu efekt, yerleşik hoparlörlerde veya zayıf müzik sistemlerinde eksik olan stereo ses ihtiyacını karşılıyor.
3D Surround Sound
Seslerinize şaşırtıcı bir derinlik ekliyor. 3D Surround özelliği tabiri caizse sizi müziğin içine koyuyor. 3D Surround, 2 hoparlörlü sistemlerini veya küçük PC hoparlör sistemlerini genişletiyor ve zenginleştiriyor. Ayrıca bu effekt, Surround Sound sistemleriyle tam uyumludur.

RapidShare: Easy Filehosting

-----------------------------------------------------------------

DVDInfoPro HD v5.08

Size: 6 MB

DVDInfo Pro HD, Blu-ray ve HD-DVD, DVD-R/RW, DVD+R/RW yazıcılar, DVD-R DL (Çift Katmanlı) yazıcılar, DVD+R DL (Çift Katmanlı) yazıcılar, DVD-ROM oynatıcılar hakkında bilgi ve kullanışlı araçlar sağlayan bir uygulamadır. DVDInfo Pro aynızamanda tüm CD yazıcı ve oynatıcılar hakkında da bilgi sağlar.

RapidShare: Easy Filehosting

-------------------------------------------------------------------

ESET Smart Security v3.0.658 Final 32 bit Türkçe

Boyut: 19.80 MB

ESET Smart Security v3.0.658 Final 32 bit Türkçe FuLL


Genişletilmiş akıllı koruma diğer ortamlarda olduğu gibi ev ortamlarında zorunlu hale geldi.ESET Smart Security size ve ailenize önemli verilerinizi zararlı yazılımlardan ve hacker saldırlarından korumakta yardımcı olur. Çok düşük kaynak kullanımı ile neredeyse günümüzün tüm kişisel bilgisayarlarında genel sistem performansını neredeyse hiç etkilmeden maksimum güvenlik sağlar.


ESET Smart Security proaktif tespiti ve diğer gelişmiş teknolojiler kullanarak , viruslere, trojanlara, wormlara, adwarelere, spywarelere, phishing saldırılarına , rootkitlere ve diğer internet tehditlerine karşı kapsamlı bir koruma sunarak internetde rahatlıkla gezmenizi,oyunları ve çokluortam uygulamalarını çalıştırırken,arkadaşlarınıza e-posta gönderirken ve diğer işlemleri yaparken rahat bir şekilde çalışmanızı sağlar. Rahatlığınız için birden fazla bilgisayar için kullanıcı lisansını indirimli bir fiyata alabilirsiniz.


Anahtar Özellikler


Tam Entegre Koruma
ESET Smart Security Antivirus, Antispyware, Kişisel Güvenlik Duvarı,ve Antispam özellikleri ile kapsamlı bir koruma sunar.Tüm bu bileşenler üstün işlevsellik ve sinerji sağlamak için tamamen baştan ve tek bir paket olarak oluşturuldu. Bileşenlerin üst düzeyde entegrasyonu üstün koruma sağlarken,ürünün yüksek hızda ve üstün performans ile çalışmasını sağlar.


Akıllı Tespit
ESET, zararlı davranışları oldukça verimli bir şekilde tespit edebilen güvenlik tabanlı bir yapay zeka yapısı kullanmaktadır. ESET Smart Security,gelişmiş sezgisel tarama teknolojisiyle bilinmeyen tehditleri tespit ederken jenerik imzalar ve genetik teknoljisiyle bilinen tehditlerin farklı türevlerini tespit ederek öncelikle proaktif koruma üzerine odaklanmıştır. Bilgisayarlar virus salgınları ile imza güncellemeleri arasında internet tehditlerine çok açık bir durumda kalmaktadırlar.ThreatSense® teknolojimiz sayesinde bu tehditler minimize edilerek maksimum koruma sağlanır.


Çok Düşük Sistem Kaynağı Kullanımı
ESET Smart Security sistem şartlarıyla mükemmmel bir şekilde eşleşecek şekilde optimize edilmiştir.ESET pazardaki en düşük sistem kaynağı kullanımı ile en hızlı sistem başlangıcı ve performansı sunan bir çözüm olarak tasarlamıştır.


Antivirus & Antispyware Özellikleri


Geliştirilmiş Temizleme
Antivirus sistemi artık tespit ettiği zararlı kodları akıllı olarak kullanıcı aracılığı gerektirmeden temizleyip silebilecek.


Arkaplan Tarama Modu
Virus taraması, sistem performansını düşürmeden arkaplanda başlatılabilecek.


Daha Küçük Güncelleme Dosyaları
Temel optimizasyon süreçleri sonucunda güncelleme dosyaları 2.7 den bile daha küçük hale getirildi.Ayrıca güncelleme dosyalarının bozulmaya karşı koruması arttırıldı.


Yaygın E-posta İstemci Koruması
Artık gelen giden e-postaları sadece MS Outlook da değil, ek oalrak Outlook Exprees ve Windows Mail kullanarak da korunabilecek.

Farklı pek çok küçük değişiklik
Yüksek hız ve performans için dosya sistemine doğrudan erişim.Virüslü dosyalara erişimin bloklanması.Vista da dahil Windows Güvenlik Merkezi optimizasyonu.


Kişisel Güvenlik Duvarı Özellikleri

Ağın alt katmanlarıda iletişim taraması
Veri iletişim Katmanındaki(Data Link Layer) iletişim taraması ESET Personal Firewall’ın farklı bir yöntem ile tespit edemeyeceği saldırları tespit edebilmesini sağlar.

IPv6 Desteği
ESET Personal Firewall IPv6 adresleri görüntüleyebilir ve kullanıcılara bunların üzerinden kural oluşturabilmesine izin verir.

Çalıştırabilir Dosya İzleme
Virüs bulaşamasını engeleyebilmek için çalıştırılabilir dosyalardaki değişiklikler izlenir.İmzalı uygulamaların değişikliğine izin verilebilir.

HTTP ve POP3 ile entegre tarama
HTTP ve POP3 uygulamalar ile entegre dosy taraması.Bu şekilde kullanıcılar internet de gezerken ve e-postalarını indirirken koruma altında olacaklardır.

Saldırı Tespit Sistem
Ağ iletişim karakterini ve çeşitli saldırı tiplerini tanır. Bu saldırı otomatik olarak engellemek için seçenek sunar.

İnteraktif, Otomatik veya Politika tabanlı mod desteği
Kullanıcı güvenlik duvarı eylemlerini otomatik olarak çalıştırabilir veya kullanıcı interaktşf olarak kendi kurallarını oluşturabilir.Politika-tabanlı modda ise güvenlik duvarı kullanıcı veya ağ yöneticisi tarafından önceden tanımlanmış kurallara göre işlem yapar.

Windows Güvenlik Duvarının yerine geçer
Entegre Windows Güvenlik Duvarı’nın yerine geçer, Windows Güvenlik Merkezi ile etkileşime girerek kullanıcıyı güvenlik durumu ile ilgili bilgilendirir. ESS yüklenen sistemde windows güvenlik duvarı otomatik olarak kapatılır.

Antispam Özellikleri


Gelen E-posta Puanlama
Gelen bütün e-postalar 0 (a message is not spam) dan 100 (a message is spam) e kadar puanlanarak spam mail kutusuna ya da kullanıcı tarafından oluşturulan özel bir klasöre taşınabilir.Gelen e-postaların parallel taranması desteklenmektedir.

Çeşitli tarama teknikleri destekler
Bayesian analiz, Kural tabanlı tarama ve Global imza veritabanı kontrol.

E-posta istemcileriyle tam entegrasyon
Microsoft Outlook, Outlook Express ve Windows Mail istemcisi kullanıcıları için tam koruma sunar.


El ile spam tespit seçeneği
Bir e-postanın spam olup olmadığını kullanıcı kendisi programa söyleyebilir.


Sistem Gereksinimi

İşlemci Mimarisi: i386 (Intel® 80386), amd64 (x86-64)
İşletim Sistemleri: Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows Vista
Bellek: 40 MB
Gerekli disk alanı: 19 MB
———————————————————————–
Açıklama:

ESET Smart Security 3.0.658 FINAL (TURKCE) programini kurulum sirasinda veya sonrasinda KEY girmeden kurun.
(IHTIYAC YOKTUR PATCHLENMISTIR VE GEREKLI AYARLAR YAPILMISTIR)

Kurulum tamamlandiktan sonra PC yi yeniden baslatin.
ve sorunsuz sekilde güncellemeleri yapin
—————————————————
PROGRAM %100 TURKCELESTIRILMISTIR
KULLANIM LIMITI KALDIRILMISTIR (HERGUN 31 GUNDUR)

YENIDEN DUZENLENMISTIR.Fix degildir.KEY GIRME DERDI YOKTUR

SUANDA SORUNSUZ UPDATELER ISLEMEKTEDIR

RapidShare: Easy Filehosting

-----------------------------------------------------------

Animated GIF producer 3.2.1 (Full + Acıklamalı)


Tanıtım:
Animated GIF Producer ile kolay bir şekilde animasyonlu resimler, butonlar (düğme) ve bannerlar oluşturabilirsiniz... Hareketli GIF dosyalarını yapmak için pahalı yazılımlara ve fazla bilgiye ihtiyacınız yok... Animated GIF Producer ile bir kaç dakika içerisinde çok basit bir şekilde kendi animasyonlarınızı hazırlayabilirsiniz. Yazılımın kullanımıda oldukça basit;
gif oluşturabilmek için seçtiğiniz resimleri önce aynı boyuta getiriyor soldaki menüye ekliyorsunuz. Gerekli ayarlarını yapıp save yapıyorsunuz ve hareketli gif resminizi oluşturuyorsunuz.

Animated GIF Producer is a quick and remarkably easy-to-use tool for creating various animations, buttons and banners that will make your website shine. You no longer need to spend money on complex video processing platforms that will take you a couple of days to learn how to make a simple GIF animation. With Animated GIF Producer, there’s no complexity and GIFs can be created in a few minutes.


İNDİR: RapidShare: Easy Filehosting

-----------------------------------------------------------------------------

eXPert PDF Pro 5.1.Build 200.0

Size: 21 MB

eXPert PDF Reader, ücretsiz bir pdf görüntüleyicisidir. Pdf dökümanlarınızı gösterir ve yazıcıdan çıktı almanızı sağlar. Diğer programlara göre alternatif bir programdır. Acrobat Reader kadar ağır bir yapıya sahip değildir.

eXPert PDF Reader, ayrıca mevcut pdf dosyasında değişiklik yapmanıza da olanak sağlıyor. Döküman kenarlıklarını düzenleyebilir, yeni nesneler ekleyebilirsiniz. eXPert PDF ile veya başka yazılımla oluşturulmuş pdf dosyalarındaki notları değiştirebilir, düzenleyebilirsiniz.

eXPert PDF Reader, PDF dosyalarını görüntülemek için ideal bir yazılımdır. Hızlı, güvenilebilir ve değiştirilebilir arayüzlerle bir pdf göstericiden tüm beklentilerinizi karşılayacak düzeyde

RapidShare: Easy Filehosting

---------------------------------------------------------

Fraps v2.9.5

Boyut: 3.20 MB

Fraps gerçek zamanlı video yakalama ve sistem kıyaslama amacıyla yazılmış kolay kullanımlı bir yazılımdır. DirectX veya OpenGL teknolojisi kullanan tüm oyunlar için kullanılabilecek olan evrensel bir Windows uygulaması olan Fraps ile şu üç işlevi gerçekleşirebilirsiniz:

Sistem Kıyaslama
Kısaltması fps olan ve saniye başına düşen kare sayısının oranını bildirmekte olan bir özellik ile, oynanan oyunlarda fps ölçümü yapılarak sisteminizin durumunu görebilir ve diğer sistemlerle karşılaştırabilirsiniz. Sistem performansı arttıkça fps oranı da artacağından özellikle hız aşırtma(overclock) işlemleri ile uğraşan kullanıcıların oldukça işine yarayacak bir yazılımdır. Oyun içerisinde F12 ve F11 (kendiniz de kısayol atayabilirsiniz) kısayollarını kullanarak ölçüm yapabilirsiniz.

Anlık Ekran Yakalama
Oynadığınız oyunda anlık ekran görünütüsünü Fraps yazılımında bir klavye kısayolu atayarak alabilirsiniz. Varsayılan olarak F10 ile görüntü alabilmenizi sağlayan yazılımla isterseniz belirlemiş olduğunuz aralıklarla otomatik olarak da ekran görüntüsünü yakalama imkanınız bulunmaktadır. Deneme sürümünde yalnızca bmp biçiminde kayıt yapabilme şansınız bulunmaktadır. Yazılımı satın aldığınız taktirde jpg ve png biçimlerinde de kayıt yapabilirsiniz. Klavye kısayolunu kullanarak yakalamış olduğunuz ekran görüntüsünü bir resim işleme yazılımına(örneğin; paint) yapıştırıp kaydetmeniz gerekmektedir.

Gerçek Zamanlı Video Yakalama
En sevdiğiniz oyunlarınızı oynarken bunların bir bölümünü kaydetme gereksinimi duyduğunuzda Fraps yazılımını kullanabilirsiniz. 1152×864 çözünürlükte ve saniye başına 100 kare oranı kalitesinde mükemmel kayıtlar yapma imkanı sunan araç ile isterseniz sesleri de kaydedebilirsiniz. Ayrıca fare imlecinin görünmesini istemiyorsanız No cursor seçeneğini işaretleyebilirsiniz. Varsayılan olarak F9 klavye kısayolu ile oyun içerisinde istediğiniz zamanda kayıt yapmaya başlayabilirsiniz. İsterseniz kendiniz de bir klavye kısayolu atayabilirsiniz.

RapidShare: Easy Filehosting

--------------------------------------------------------

Fruity Loops Studio 8.0.0 Producer Edition FINAL


Boyut: 98 MB
Kendi müziğinizi yapabileceğiniz kullanışlı bir programdır. Birkaç dakika içinde kendi loop efektlerinizi mp3, wav veya midi olarak yapabilirsiniz. Amator ya da profesyonel DJ olmanız hiç farketmez en azından müzikle ilgileniyorsanız mutlaka görülmesi ve denenmesi gereken bir program. Onlarca drum kit, drum s[c]h, enstrument ve sims[c]h e sahip programla, tam sürümüne sahip olduğunuzda sayfasından binlerce sample, loop, plugin, effect indirebilirsiniz.

RapidShare: Easy Filehosting
RapidShare: Easy Filehosting
RapidShare: Easy Filehosting
RapidShare: Easy Filehosting
RapidShare: Easy Filehosting
RapidShare: Easy Filehosting
RapidShare: Easy Filehosting
RapidShare: Easy Filehosting
RapidShare: Easy Filehosting
RapidShare: Easy Filehosting
RapidShare: Easy Filehosting

--------------------------------------------------------

Hacking WindowsXP

Boyut: 6.76 MB

RapidShare: Easy Filehosting

-------------------------------------------------------

Kristanix Software ImageBadger Deluxe 4.89

Boyut: 10.3 MB

Çok kolay kullanışlı bir resim dönüştürme programı. Sadece dönüştürmek istediğiniz resme sağ tıklayın, dönüştürmek istediğiniz formatı seçin, yapıldı bile!

Resimlerinizi BMP, JPEG, GIF, ICO, PNG, TGA, TIFF, WBMP, PSD, CUT, IFF, PBM, PCX, PGM, PPM, RAS, XMB, XPM formatlarından JPEG, ICON, BMP, PNG, TGA, WBMP, TIFF, XPM, PBM, PGM, PPM formatlarına çevirebilirsiniz.

Bu program Windows Explorer destekli olduğundan tek bir sağ tıklama ile dönüştürme işlemini yapabilirsiniz. İzin verilen formatlardan herhangi birini simge haline getirebilirsiniz. Büyük boyutlu BMP dosyalarını küçük boyutlu JPG ve PNG dosyalarına dönüştürebilirsiniz. Birden fazla dosyayı aynı anda dönüştürebilirsiniz. Ayrıca çoklu dönüştürme yaparken resimlerinizi yeniden boyutlandırabilir ve döndürebilirsiniz. Serial mevcuttur.

RapidShare: Easy Filehosting

-------------------------------------------------------

LimeWire Pro 4.18.3 Final

Boyut: 6.98 MB

LimeWire , Gnutella ağı üzerinden kullanıcılarına hizmet veren bir dosya paylaşım yazılımıdır. Açık kaynak kodlu bir yazılım olduğundan tümüyle ücretsiz olarak sunulmaktadır. Birçok farklı kategoride arama yapabilmenizi sağlamaktadır; ses, video, görüntü, belge ve program dosyaları. Ayrıca herhangi bir kategori belirtmeden de arama yapılabilmektedir.
Yazılım özellikle ses dosyalarını bulabilmesi ile ünlüdür. Arama yapabilmek için ses dosyasının, parçayı seslendirenin veya bulunduğu albümün adını bilmeniz yeterlidir. Bilgileri uygun alanlara girdikten sonra “Search”(Ara) düğmesine basmanız gerekmektedir. Yazılım size dosyanın bulunduğu tüm kaynakları innDirilme sayısına göre sıralayacaktır.

RapidShare: Easy Filehosting


c++, c ++, devon michaels, sakootz, microsoft window millennium edition, turbo c, rahootz, kahoots, Nero 9.4.13.2 Final, turbo c++, kaspersky 8 keys, epson resetter t-11, blackballer, aj, driverrobot, indian, hdo adventure: secrets of the vatican, crack iPhoto Express v.2.2, aimp, left 4 dead 2, devinn lane, cfossspeed v4.02 , website-watcher, anyplace, terminator 2, alabama smith, rdesc, porcupine tree, terminator 2, terminator 2, zonealarm 7.0.483.000 , stepfather , microsoft office 2010, mp4 to video, photofilter 10.1.0, delphi 3, nero551035, know your enemy, Pantyhose , the ugly truth, the ugley truth, danni ashe, Mamasans The Asian Milf Movie, cubase 5, algor, animal porno video, foxit pdf reader , porno zoofilia, nero , Universal Shield, satco, nero, PS2, geostudio, sat, java, boom boom pow, game-cloner-1.30.0.1, young guns, search for files now, windows xp sp3 fr, windows xp sp3 ar original , boom boom pow, boom boom pow, windows xp sp3 , *.iso, hijab porno sexo, switch plus, img2cad, archicad 13 crack, beastality, mamasans, mapcreator2, driver detective6.2.5.0, gburner, wrong tourn 2 hindi, wrong tourn 2 hindi, satcodx 3.13 with crack + keygen, Autodesk AutoCAD PID 2008, foto bugil, satcodx, Vietnamese Porn Movies Colletion, itunes, itunes, fifa 2009, xcalibur the lord of sex 1,2, zyvall vpn clinet, itunes 64 bit windows vista, search for files now, zyvall vpn clinet , search for files now, wallpaper creator , mobile phone wallpaper creator, kav9.0.0.463en.exe, search for files now, ccproxi free full version, pc cleaner, avast, mining, data minning, Converted DivXtoDVD, porn, canopus edius, speed racer, xp vista themes, mobile wallpapers, hot mobile, pacman, mobile pictures, nude mobile pictures, nude mobile, igo 8, hacker, smac, nude pack, mobile pictures, mobile wallpapers, mobile, mobile sex, mobile hot, mobile nude wallpapers, mobile nude, keygens windows vista, keygens, smartdraw_xf_e3ojm, Allok.Video.Splitter.3.1.0609, moldflow, overcad, DRUNKEN MASSACRE, css, undelete, eset crack 4.0.437.0, empire earth iii, empire earth, hacking, vista, operation flashpoint 2, Easy Music CD Burner , hluk+, zodofilia de mujeres follado conanimales, search for files now, star wolves 2 civil war, ulead moive factory, Swishmax3 , Swishmax3 Build Date 2009.09.04, anh sex trung quoc, First Anal Quest, windows movie maker, limewire, Norton, black milf, driver detective, milf, ulead, russian kara, cvv checker, windows 7, fifa 10 no cd, progdvb, bone thug, windows, bone thugz, teen, driver aupdater pro, megaupload, megaupload account, animal sex, kaspersky2010, hacker, diablo 3, ceh, megaupload new account, certified ethical hacker, minilyricsv6.2.3762.0 crack, megaupload new account, css, flv swf coverter, css, apogee, apogee, pantyhose, free beastyality pic, photo story 2, google earth, free beastyality pic, gif, nfs carbon, microsoft office 2010 crack & serial, fable the lost chapter, battle reals, driver detective version: 6.4.1.5, norton 360, sim, norton360 2010, locater, cammandos, supercal_1.1.4, sensible soccer 2009 for windows vista, Capella scan 7, aiseesoft Sony Ericsson Video Converter, more advanced password retriever, advanced password, diablo 3, advanced, microsoft window millennium edition, windows genuine, usenext , folder guard 8.2, usenext password, crack, free, usenet password, daughter, daughter, inzest, highly compressed, heroes of might and magic , get money, bitdefender internet security 2010 13.0.15.297, money, eran money, nfs porsche serial, hdd.temperature, cd pool pop, heroes , anadelta tessera, hero magic, aiseesoft total video converter, hero, smartmovie 4.15 unlock code, winrar crack, rar cracking, password, imdb password, the casino job (2009), file recovery, file recovery, incest, total video converter, tweakmaster 2.05 patch, sothink swf decompiler, asp, xbox 360, over g fighters, fix, foto, fixfoto, google earth, buidsoft offsider, stepmom, stepmom, the net, stepmom, movavideo, comicstudio 4.0 ex, interview questions, interview question, prince of persia 2008, nero, poweriso, keylogger, porn torrents, pictoexe, hacking, hacking software of system administrator, full free down load hacking software, xxx, best hacking software, bone thug, windows 7, norton internet, norton, data, free iphone, e books, iphone, data minning, anal, data mining , visual basic 6.0, ubuntu, tutorial, linux badriva, visual basic tutorial, linux 2009, madriva, powerflash point, dxo optics elite, olivia, flash crack, net, fast and furious 4, converter keygen, net tool, the fast to forius, wintool, kbtutor, wintool, php, web, web2sms, web2sms, Dragon NaturallySpeaking, eset antivirus, shadow complex, photo funia, converter powerpoint to flash, astra32, atomic email, originalwindows xp sp3 with sata support, net, windows xp sp3 ginuine with sata support, converter, hairy, hairy gay, adobe , kaspersky, gay, brochure, monopoly, email, email graphics, broucher, vista, email, stock analysis, stock analysis, start menu , astra32, adobe, men, download manager, bimesoft, sex, adobe acrobat, ass, konan , private specials 26 dressed to cum xvid-, conan the third season in full, driver detective 6.4.1.5, mt-85, fifa, stock advice, stock advise, night, meta stock, corel draw 7, stock, stock analysir, search for files nowquad_registrycleaner, sex position, kaspersky internet security (2010) 9.0.0.691, vista 64bit, vista sp2 64bit, mozart, download manager, mp3 mozart, office 2007 key gen, editors, xxx, tool, zermatt, archicad, internet download manager, the forbidden legend sex and chopsticks ii (2009), anal teen, dulhan hum legenga, search for files now, games small, script, nero, kodak, furry, penis, stealer, videos, rapidshare, debug, shower, solid converter pdf, reflexive, mirage multimedia protector, asn.1 decoder, decode, decode, redsnow.9_win, euronudes, man, deep, eset smart security offline update, nature, ber, asn, unfreeze, deep unfreeze, deepunfreeze, deepunfreeze, undeepfreeze, free idm5 patch, half life, more

0 yorum:

HAK SAHİPLERİNE ve YASAL MAKAMLARA Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, hukukiletisim@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler Hukuk Müşavirimiz tarafından incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. Ayrıca, mahkemelerden talep gelmesi halinde hukuka aykırı içerik üreten ve hukuka aykırı paylaşımda bulunan üyelerin tespiti için gerekli teknik veriler sağlanacaktır. Toplist Ekle * Blog * Full Download * Yemek Tarifi * Add Url * Cep Telefonları * Ödevler * Komedi * Gelişim * Türkiye * Osmanlı * Tvİzle * AOF * Gazete OKU * Videoİzle * Online Dergiler* Kpss Blog

Template by:
Free Blog Templates

 
Blog * Download * Yemek Tarifi * Add Url * Ödevler * Komedi * Gelişim * Türkiye * Osmanlı * Tvİzle * AOF * Gazeteler * Videoİzle