site İçi Arama ( This webpage in search)
Özel Arama

ECBanner


Internet Explorer'ın tahtını sallayan Firefox'un son sürümü, kullanıcıların hizmetine sunulduğu ilk gün 5 milyondan fazla kullanıcı tarafından indirildi.

Mozilla Firefox tarayıcısının 3.0 sürümünü indirmek için

http://download.mozilla.org/?product...os=win&lang=tr


SYSTEM MECHANİC 8
BURDAN

Açıklama:

EasyCleaner
Sürüm : 2.0.6.380
Boyut: 2.81 Mb
Kullanım İzni: Ücretsiz (Freeware)
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)
Üretici Firma: ToniArts

Download

EasyCleaner küçük ve ücretsiz sistem bakım ve onarım programıdır. Windows Kayıt Defteri'ndeki geçersiz girişleri bulur ve onları kaldırır. Gereksiz dosyaları bulma konusunda da uzman olan bu program seçim üzerine, MS Office'in son kullandığı dosyalar listesini temizleyebiliyor. Ayrıca IE çerezlerini, bellekte depolanmış dosyaları, yazılan adresleri ve MRU listesini de temizleyen bu program sabit diskinizde bulunan ucu kırık kısayolları da bulup kaldırabiliyor. Eğer Program Ekle/Kaldır listesinde kalmış programlarınız varsa yine bu programla onları temizleyebilirsiniz. Sabit diskinizdeki aynı dosyaları bulmanızı sağlayan bu program özelleştirilebilir arayüzle ücretsiz olarak kullanıma sunuluyor.
Windows başlangıcında yüklenen dosyaların listesini de düzenlemenizi sağlayan bu programın çoklu dil desteği de var.
Çok az sistem kaynağı tüketen bu program Intel 486 işlemci, 8 Mb RAM gerektiriyor. Ayrıca program, otomatik güncelleme özelliğine sahip.
__________________DigiTakvim - HER BİLGİSAYARDA MUTLAKA OLMALI - ÜCRETSİZDigiTakvim, Infinity Teknoloji tarafından geliştirilmiş ve tüm teknolojik alt yapı, geliştirme ve içerik desteği diğer içerik ortaklarının organize edilmesiyle Infinity Teknoloji tarafından sağlanmaktadır. DigiTakvim ile ilgili tüm özelliklerin nasıl kullanıldığını aşağıda bulabilirsiniz.

Size özel ayarlar: Ayarlar menüsünü uygulamayı kişiselleştirmek için kullanabilirsiniz. Bu sayede tuttuğunuz takımın maçı, izlediğiniz hisse senetlerinin kapanış değerleri ve günlük falınız ve bulunduğunuz ilin hava durumu v.b. bilgileri girdiğinizde içerik size özel düzenlenecektir.

Sözlük: Bu özelliği, internette gezerken veya İngilizce bir belge incelerken anlamını bilmediğiniz kelimelerin Türkçe karşılığını (veya tam tersi) öğrenmek için kullanabilirsiniz. Kelimeyi Internet Explorer veya bir Word dosyası içerisindeyken seçip klavyenizin F8 tuşuna basın. Kelimelerin anlamlarına kelimeyi girerek de ulaşabilirsiniz. Ayrıca İngilizce kelimelerin karşılığını hoparlör simgesini tıklayarak sesli olarak dinleyebilirsiniz.

Eğitimler: Eğitim bölümünde 1000’e yakın konu başlığında derlenmiş ve sürekli güncellenen görsel eğitimlere anında erişebilir ve konulara göre arama yapabilirsiniz. Öğrenmek istediğiniz konuyu ana başlıklarda ve alt kategorilerde arayabilirsiniz. Dilerseniz arama çubuğuna ilgilendiğiniz konuyu girerek de istediğiniz derse ulaşabilirsiniz. Bu bölüm web 2.0 eğitim sistemini geliştirdiğimiz sitemiz
www.kobiegitim.com tarafından sağlanmaktadır. Eğitimle ilgili kişisel veya kurumsal servislerden yararlanmak için sitemize göz atabilirsiniz. DigiTakvim içersine her hafta güncel konularla ilgili en az 2-3 yeni eğitim ekleniyor.

Eğlence Rehberi: Dijital Magazin sekmesini tıkladığınızda Türkiye’nin ilk ve tek etkileşimli eğlence rehberi olan ‘dijital magazin’in içeriğine kolayca erişebilirsiniz. Yeni çıkan albümleri anında dinleyebilirsiniz. Vizyona giren filmlerle ilgili ayrıntılı bilgilere erişebilir ve fragmanlarını izleyebilirsiniz.
www.dijitalmagazin.com sitemiz tarafından sağlanan içerikle ve binlerce komik video da elinizin altında.

Anında Haber (RSS): RSS haber kanalları menüsünü haberlerini almak istediğiniz kanalı seçmek için kullanabilirsiniz. Kategorilerden istediğiniz haber kaynağını seçip kanal adı bölümünde kaynağın hangi kanalından haber gelmesini istediğinizi belirleyebilirsiniz. Seçimlerinizi ok işaretlerini kullanarak etkinleştirebilir veya geri alabilirsiniz. Ayrıca burada tanımlı olmayan RSS desteği veren bir haber kaynağının ilgilendiğiniz RSS linkini de kendiniz ekleyebilir ve kendi kanallarınızı oluşturabilirsiniz.

Sohbet: Takvim içerisinde sunulan sohbet özelliği sayesinde var olan MSN hesabınızın kullanıcı ismi ve şifresini girebilir ve arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. Bu sayede sistem kaynaklarınızı çok daha verimli kullanabilirsiniz. Bu bölümü kullanmak için mutlaka bir MSN veya Hotmail hesabı almış olmanız gerekmektedir. Sohbet ekranında farenizi sağ tıkladığınızda açılan menüde pek çok işlevi yerine getirebilirsiniz.

Futbol Rehberi: Bu bölümde lig puan tablosu ve tuttuğunuz takımın gelecek ve geçmiş maçlarıyla ilgili ayrıntılı bilgilere erişebilirsiniz.

Sinema Rehberi: Bu bölümde vizyona giren filmlerin hangi sinemada, hangi salonda ve saat kaçta oynadığı gibi bilgilere erişebilirsiniz. Dilerseniz filmin ayrıntılı bilgilerine ve fragmanına dijital magazin bağlantısı sayesinde hemen erişebilirsiniz.

Etkinlik Rehberi: Etkinlik rehberini kullanarak konser, tiyatro, gösteri, sergi, atölye gibi etkinliklerden anında haberdar olabilirsiniz. Etkinlik kategorilerini tıkladığınızda etkinliklerin içeriği, mekanı, saati ve ücreti hakkındaki bilgiler ekrana gelecektir. Ayrıca bazı etkinliklerde varsa video klipleri izleyebilir veya müzik albümünü dinleyebilirsiniz.

Yol durumu: Listede yer alan trafik kameralarını tıklayarak o an canlı olarak trafiğin durumunu izleyebilirsiniz. Görüntüler İstanbul Belediyesinin canlı şehir kameralarından alınmaktadır.
www.ibb.gov.tr

İDO tarifeleri: İstanbul’da yaşayan kullanıcılarımız için geçerli olan bu bölümde İDO tarifelerini bulabilirsiniz. Öğrenmek istediğiniz hattın üzerini tıklayın, sefer saatleri karşınıza gelsin.

Acil Telefonlar: Bulunduğunuz şehre göre hastanelerin, sağlık ocaklarının, emniyet müdürlüklerinin ve özel servislerin telefon numaralarına bu bölümden ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz kelime veya sözcükte arama yapın ilgili kurum hemen önünüze gelsin.

Takvime randevu ve görev girişi: Görevlerinizi ve randevularınızı girebileceğiniz bu bölüm günlük işlerinizi düzenlemeniz için oldukça yardımcı olacaktır. Bu bölümde dilerseniz görev ve randevularınızı renklendirebilir daha sonra aylık ve yıllık görünümleri açtığınızda bu görevleri randevulardan farklı olarak bir bakışta görebilirsiniz. Özellikle yıl görünümü yıllık etkinliklerin planlanmasında çok yardımcı olacaktır. Dilerseniz Takvim üzerinde randevu ve görev etkinliklerini ayrı olarak izleyebilirsiniz.

Takvimde ay görünümü: Görev ve randevularınızı aylık olarak görebileceğiniz bu bölümde programınızı aylık olarak düzenleyebilirsiniz. Artı simgesini tıklayarak yeni görevler girebilirsiniz. Dilerseniz üst taraftaki açılır listeden istediğiniz seçeneği tıklayarak aylık takvim üzerinde sadece görevlerinizi veya sadece randevularınızı izleyebilirsiniz. Aylık takvim üzerindeki herhangi bir günün üzerine gelip çift tıkladığınızda o güne ait günlük programınız ekrana gelecektir.

Takvimde yıl görünümü: Bir yılı tek bir sayfada görebileceğiniz bu ekran birkaç hafta veya ay sürebilecek projelerinizin başlangıç bitiş zamanlarını daha iyi görmeniz ve daha iyi planlamalar yapmanız için tasarlanmıştır. Herhangi bir günün üzerini çift tıkladığınızda o güne ait işlerin listesi açılır. Yıllık görünümdeyse sadece tüm gün süren görevlerinizi görebilirsiniz. Ay görünümünde olduğu gibi yıl takviminde de görevlerinize göre renklendirmeler yapabilirsiniz.

Görev yöneticisi: Bu bölümde görevlerinizi çeşitli alt kategorilere göre ayırabilir ve bir proje takip aracı olarak kullanabilirsiniz. Görevlerinizin ne kadarının tamamlandığını, kimler tarafından takip edildiğini bu bölümde izleyebilir daha sonra aylık görünümde sadece bu kriterlere göre arama yaptırabilirsiniz. Görevleri hiyerarşik bir hale getirmek için yalnızca birbirlerinin üzerine sürükleyip bırakmak yeterli.

Bilgi yöneticisi: Bu bölümde önemli notlarınızı düzenleyebilir planlar yapabilir daha sonra arama kutusunda kelime girişi yaparak ulaşmak istediğiniz notunuza hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bilgi girişi için ekranın boş bir yerinde sağ tıklamanız yeterli. Bilgileri Ana ve alt kategoriler olarak girebilir, bu bilgilere web bağlantıları veya belgelerinizi bağlayabilirsiniz. Bu sayede bilgi ve belgelerinizi kolayca arayıp bulabilir ve bir çift tıklamayla içeriğine erişebilirsiniz.

Bugüne git: Takvimin önceki veya ileriki tarihlerine göz attıktan sonra tekrar bulunduğunuz güne dönmesi için bugüne git seçeneğini tıklayabilirsiniz.

Resim gösterimi ve ekran Koruyucu: Kişisel dijital resimlerinizin bulunduğu klasörü seçerek içindeki resimlerin küçük ekranda görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Çalışmaya ara verdiğinizde resimler tam ekran olarak görüntülenir ve ekran koruyucu işlevi de görür. Görüntülenen resmin üzerini tıkladığınızda dosyanın orijinal hali açılacaktır. Bu özellik en güzel tüm resimlerinizi içeren klasörü seçtiğinizde kullanışlı olmaktadır. Böylece çok eskiden çektiğiniz ve unuttuğunuz resimleriniz ve anılarınız ara sıra karşınıza gelecektir.

Müzik çalar: Aynı resimler klasöründe olduğu gibi bilgisayarınızdaki bütün müzik dosyalarının bulunduğu klasörü seçtiğinizde bütün parçaları rast gele dinleyebilirsiniz.

Kapsamlı arama: Arama kutusunu kullanarak bilgisayarınızdaki herhangi bir dosyayı aratabilir veya Google ’da istediğiniz kelimeye göre arama yapabilirsiniz. Takvim bilgisayarınızdaki dosyaları indeksler ve kolayca bulmanıza yardımcı olur. Ayrıca Internet Explorer’ı açıp Google ’a bağlanmadan hemen internet üzerinde arama yapabilmenize olanak sağlar. Bunun için kelimeyi yazıp bilgisayarınızda aramak için Enter tuşuna veya Google’da aramak için Ctrl ve Enter tuşlarına basın. Takvim dosyalarınızı indeksleme işlemini siz bilgisayarınızı kullanmadığınız zamanlarda yapar. İndeksleme işlemi için bilgisayarınızın boş kaldığı durumlarda 5-10 dakika gibi bir süre yeterli olacaktır.

Klasik maarif takvimi özellikleri: Takvimin bu bölümünde günün resmi, günün web sitesi, günün sözü, günün yemeği, günün sorusu, günün önerisi ve yeni doğan çocuklara isimler yer almaktadır. Günün resminde yayınlanan resimleri, üzerlerini tıklayarak büyütebilir, kaydedebilir ve bilgisayarınızda arka plan resmi olarak kullanabilirsiniz.

Finans piyasaları: Bu bölüm en çok ihtiyaç duyabileceğiniz günlük ekonomik verilere kolayca ulaşabilmeniz için hazırlanmıştır. İMKB 100 endeksini, dolar ver euro kurunu buradan takip edebilirsiniz.

Hava durumu: Hava durumu bölümünde, yaşadığınız şehrin içinde bulunduğunuz gün de dahil olmak üzere 3 günlük hava tahmin raporu yer almaktadır. Hava raporuna bakmadan yola çıkmayın.indir ; http://www.digitakvim.com/kurulum/DigiTakvimKur.exeWinRAR 3.60 Final TürkçeDownload:
http://www.rarlab.com/rar/wrar360tr.exe

Birbirinden kaliteli bu çeviri programlarıyla elinizde bulunan ingilizce cümleleri Türkçe'ye çevirebilirsiniz.

Turing Translator

Buyrun

Bilsag Çevirim

İndir

Tunka Metin Çeviri

İndirAdobe Acrobat Reader 7.0 TürkÇe


Çoğu ürünün tanıtım kılavuzu, pek çok doküman๑۩۞ Adobe Acrobat Reader 7.0 Türkçe ۞۩๑

Microfonla siz konuşun pc yazsın.
Bu program sayesinde mikrofondan konuşarak yazı yazdırabilirsiniz...
program ismi: wave to text
türkçe dil desteği mevcuttur.

not: programın çalışması için visual basic 6 yüklü olması gerekmekte...

PROGRAMI İNDİRMEK İÇİN TIKLA
http://bandwidthsaver.com/downloads/vexp007.zip


SO ConvertXtoDVD programi ile bilgisayarinizdaki cesitli formatlardaki (DivX, Xvid, MPEG4, MOV, AVI, WMV, WMV HD, DV) videolarinizi DVD haline donusturebilirsiniz.

Program oldukca basit ve kullanisli bir program.

Ayrica resimlerinizi goruntuleyebilir, ses dosyalariyla calisabilir, DVD filmlerinize alt yazilar olusturabilirsiniz.

ConvertXtoDVD (formerly DivXtoDVD) is a software to convert and burn your videos to DVD. With ConvertXtoDVD and in a few clicks you can backup your movies to DVD playable on any home DVD player. ConvertXtoDVD supports most popular format such Xvid, MOV, VOB, Mpeg, Mpeg4, MP4, AVI, WMV, DV and stream formats. It converts your files into a compliant DVD Video set of files and burns it on a DVD media. The aspect ratio can be automatically selected or forced to a specific format. The program works for NTSC and PAL video formats and creates chapters automatically. Multiple audio tracks are supported. Version 2 uses a completely rewritten interface with subtitles support and a lot of new settings.

FEATURES:
* Video formats supported: avi, divx, xvid, mov, mkv, flv, mpeg-1, mpeg2-, mpeg-4, nsv, dvr-ms, tivo, ts, ifo, vob, asf, wmv, realmedia, rm, rmvb, ogm, existing files from digital camcorders, TV/Sat, capture cards, etc. No external codecs needed like avi codec download
* Create DVD menus with different templates available, possibility to add background video, image or audio, have chapter and audio/subtitle menus
* Conversion advisor wizard, control of the conversion speed vs. quality
* Fast and quality encoder, typically less than 1 hour for converting 1 movie, and supports Multi-Core processors!
* Included burning engine with burn speed control choice of SAO or packet writing methods, supports all DVD formats
* Custom and or automatic chapter creation with markers and preview window
* Advanced file merging possibilities
* Audio formats supported internal and external: AC3, DTS, PCM, OGG, MP3, WMA and more...
* Subtitles files supported internal and external: SRT, .SUB/IDX, .SSA with color and font selection, and supports tags like italic, bold
* Video output for video standard (NTSC, PAL), TV Screen (Widescreen 16:9, Fullscreen 4:3) and DVD Resolution (Full D1, Boradcast D1, Half D1, SIF), or choose automatic for all choices listed above. Also convert video from NTSC to PAL or PAL to NTSC
* Video post processing settings like video resize-pad/cropping and de-interlacing options
* Multilingual support
* Optimized for Windows 2000 / XP / Vista

Changes in ConvertXtoDVD - 3.3.2.100 (10th of December 2008) :
Fix out of sync, overflow and nasty interface issues.
The movie monotonizer has been improved to provide a better support of TV-Rip or personnal movie taken with personnal camera
- 0002237: [Crash] Selecting the Black Mirror menu and selecting OK (wesson) - resolved.
- 0002422: [Crash] crash log pid 'user-mapped' section open (wesson) - resolved.
- 0002442: [Bug] Overflow issue with RAW COPY of DTS Audio Stream (wesson) - resolved.
- 0002427: [Bug] [REGRESSION] Some MP4 files with H264 streams are no longer supported by Convertxtodvd (wesson) - resolved.
- 0002438: [Bug] [Regression] Conversion errors on movies containing MPEG2 stream (wesson) - resolved.

Homepage - AVI to DVD Video Converter Software VSO ConvertXtoDVD Download now

Size: 16.1 MB

jay z the grey album, the grey album, Private Specials 26 Dressed To Cum XviD-SWE6RUS, Bse Onkelz, Synchronizer, folder Synchronizer, Flexible Synchronizer, knightrider, porn wih rapidshare download, FREE MS WORD 2007 DOWNLOAD, FREE MS WORD 2009 DOWNLOAD, gnuine, gnuine microsoft, King of convinience, Sofia C Innovation, Tia Layne, 3rdRock, windovs live messenger, Heroes of Might and Magic V Hammers of Fate Expans, three cocks, 3 cocks, fernandinha, bangbus rapidshare, DONNIE DARKO, wp, horror sex, project boobs, gg quatre, moulin rouge, bikini house, zahlenteufel, Alice nel, wstenblume, Howard Carpendale, s.h.i.t, XXX FREAKY FUCKERS, favorites, Freak Fuckers, the last remnant iso, BeInSync, acceleration keygen, Esra, navigon 6.5.2., rangier simu, hp compaq, resident evil1, rapsoul 2009, rapsoul, flashloaded, GoodSync, big white, hamis a baba, uniblue speed up my pc 2009 free download, the sword of the barbarian, iron warrior 1987, the blade master 1984, nymph-chasey lain, nymph, tropico, princess isabel, p adams, paizly adams, city bus simulator, braxil, counter strick, Mayala Rodrigues, totally rad, lollly, Microsoft Streets And Trips 2008, Attack On Pearl Harbor, KEANA PROPHECY, home and away, rape girls, blasphemy, msn recorder, teenland, clover, Rendering with Mental Ray 3ds Max, slovo, codice delleroe, videohive, scientific american, country guitar, reason crack mac, cheap booze, psychedelic trance, Perfect Utilities, key view wifi, deflaration, crisis, diary organizer multilingual, diary one multilingual, linux software, scientific books, samantha andersen, pharmacology page, pharmacology, BS.Player, itune 8.2, acc PREMIUM, TRACI LORDS - FUCKING THE POOL ATTENDANT, mana ito, rammstein pussy unzensiert, cathula, allison embers, Historys Crimes and Trials, JCB Compact Service Manuals, the sims 4, mysim, i7500, Bir Tas Attim Pencereye, ava lee, Die Zauberer vom Waverly Place, The Last House On The Left 2009, Deusa 300, PacificGirls, Pacfic, sqllhf, SPB Mobile Shell 3.5, rubber ninjas, jewels of cleopatra, pdfmachine, do knot disturb, do knot diturb, wake up sid, mulani, kicking it, the great global warming swindl, the great global warming, gianna michaels anal, Risen, simplycam, Premium Booster 3.0.0.9000, im zeichen der libelle, disney up, convertx portable, convert portable, Tachosoft v19.3, duke nukem forever, nvcpl.dll, the acacia strain, dtm race driver 2, mailout, railworks, Isle of Wight RailWorks Expansion Pack, FOOTBALL_MANAGER_2010Ultimate, death rally full, death rally full download for free, thick dick, fat old man, old woman, flexi 8 mirror, Mobiola Web Camera, Mobiola.Web.Camera, Mobiola.Web.Camera.3.0.15.cracked-SND, Muriel Forest Nymph, wwigo, The Elder scrolls 2, 7 starter, ebook cover, adode Reader 5, CloneCD 5.2.7.1, RAR Movie Player, XRenderD3D9, jurassic aprk, Le Fetichiste, pride and predjudice, norton internet security 2010, archive xp, charlie winston, WebpageThumbnailer_Setup, paper model, Reakwon, Mediaraptor, MOMMY CUM, MOMMY CREAMPIE, Pestering Birds, sborra, sborrate, sborrare, Kuchenrezept510, Diaries, made in india, Super Flexible Synchronizer, SuperFlexibleSynchronizer, english spoken, indian mms scandle, Luxor - Amun Rising, make office professional genuine, make office professional plus genuine, make office proffessional plus genuine, Squarepusher, BOOTY TALK 70, zoe stunner, windows office 2007, hotfiles, Recon, Clancy, hendy navigazion, Spyware Cease 5.0.3, The Chameleons, symantec norton ghost 10, VMware Workstation 6.5.2.156735, operation flash point dragon rising, lecon dexhibition, ABBYY FineReader 10, iobit securety 360, Woman Video Hits Vol.06, kylies secret, truck navigation, z 302, crual fuck, longitude, equator, cute tanya, old granny, jayden moore cock wash, jayden moore, geography math solve, gujrathi, web creator pro, R kelly mp3, Dylan Riley, beniiro hero v16, rocco siffredi, tarzan 20x, Acronis True Image 2010, employee, salamander, Akcent, windows 7 8 xtreme, Game_CD_Key_List_3.80_New Update Sep 2009, edoc one, edocone, Mystical Tint Tone and Color v2.0 KEYGEN, pimone, esset smart security, GREEN GRAPHICS, Lela Star Feetstroke, acronis true image deutsch, bejeweled twist crack, quick cut, tharzhard, roxanna, annina ucatis, vidcrop pro, ambigram, windows XP-Turbo, Windows xp x64 sp3, Driver Detective 6.4.1.5, httpsceneload.todownloadWIILooney_Tunes_ACME_ARSEN, water melon, pdftk, rsdownloader, crypload, wise registry, aleo flash maker, Adobe Ultra CS3, nti cxd, lani bardi, indian double, indian xx, silent hill psp, forex version, fuball manager 09, Blutjunge Verfhrerinnen 1 1971 dvdrip, the locker room, resident 5, shandra the jungle girl, shandra, firstanalquest, men in pain, fuck teens, pank, a little hanky panky, Harumi Asano, internet expoler, Window.7, a little, hanky Panky, hasebe, Ibuki Haruhi, Red Hot Fetish 26, YEAR BOOK, httpwww.hornywhores.netnew-sensations-bree-olson-2, template 16463, uniblue registry booster 2010, water drops, win xp deutsch, win xp german, preston dillon, Alektra Blue - Internal Cumbustion 8, blaze blade eternal quest, wanted hindi movie, mkv to avi, Windows Vista Original Key Generator, Hassan Annouri International, malbcher, Colouring, solar energy, format factory, audio 180, Sony CD Architect, RURAL SOCIOLOGY, SOCIOLOGY, fyi miranda cosgrove, treiber packet, treiber, three dicks, threee dicks, four dicks, cc pdf converter, adored miranda cosgrove, franzis knockout, franzis, knockout, knock out, vqCJ, windows 7 RTM, Civilization IV Warlords, heli simulator, css no steam, Lustbader, fabric painting, fabric, new edition oil painting picture book, mathematica 7 for windows, learn spoken english, all less than 50mb softwares, em total, em, free download photoshopcs2, photoshopcs2, photoshopcs3, games for mobile 6.1, east-tec backup, mobile 6.1, dylan ryder twistys, dylan ryder cheerleader, WebEasy 8 Professional, atomicemailstudio, cloudy, Natsuki Yoshihara, Kokeshi Cowgirl 28, aishwarya rai, Fresh Download, Turbo Download Manager, I Finaly Fucked My Mature Neighbour..porn, I Finaly Fucked My Mature Neighbour..download fre, I Finaly Fucked My Mature Neighbour.., horst, spinner, skinny brunette, Maraya Rodrigues, danielle rogers, stefanie swift, 249911050315, 157715881573, 25050, russian brunette, Fifa sreet, Media player n96, N96, brunett, catalina, Bikini Karate Babes, Creed - Full Circle 2009, DAVID GILMORE, kobe taie, koba taie, koba tai, chennin blanc, vanda vitus, war xxx, anti keylogger shield, Ass Titans-phoenix Marie, The Asteroids Galaxy Tour, Corel WinDVD 9 Plus, download seks indonesia, rome total war barbarian invasion, sex online, old women young boys, amateur women young boys, puk virgin mobile crack, wali band, drawn, belva plain, harpers island Folge 5, roller coaster tycoon 1, china iphone games, china iphone, pixrecovery, intellidraw2.0, Pandorum, London Dreams, Der Junge aus England und das indische Mdchen, 101 sexuelle Positionen fr fortgeschrittene Paare , monster mash, EXSL, South Park Bigger Longer Uncut 1999, hoodwinked, matlab 7.1, Gesichter des Todes, Xp MUI, The Final Destination 2009, The Final Destination 2009 TS, die planeten, nero 8 premium, MorphVOX Pro v3Patch, How to get More Pussy, Vaada Raha, Vaada Raha... I Promise, need for speed shift wii, This Is An EP Release CD, Scratchwutchyalike, portable photoshop, burn notice, cumshot accidental, cumshot adult, cumshot pregnant, cumshot internal, cumshot inside, mamme, old mom, scambi, scambio, accidental pregnant, old raped, old amateur, yong, yung, raped cum, raped cum inside, raped creampie, raped pregnant, raped wife, core draw x4 graphics suit, core draw x4 graphics suit full, runes of magic, moretti, bonita, big naturals lexxi, big naturls, Driver Robo activation crack, Driver Robo license serial, Drivers Robot, ip traffic monitor 3.0, kana kawa, kana, yui kawai, venetica, anyvideoconvertor2.6.7.1, nti cd, totally rad dirty actions, your, housten, gavran civil modeller, core draw x4 serial no, nfs shift crack, fleisch, mnnerherzen, katy perry use your love, unearthed, commview, Louis.de.Funes, incidental, accidental creampie, Assasins Creed 2, alyah, Nero EX, Nero-6.6.1.15a, nero express 6, Nero-6.6.1.15a.exe, surprise creampie, deploy center, adobe photoshop-cs2, comandder and conqver, PinnacleTVCenterProSetup4.9.2, Stellar Phoenix Outlook PST repair, Stallar, techon, Digital TV for PC, fuck you, wanted 2009 hindi, alexis texa, core draw x4, Wickie und die starken, romantic desires, httpwww.insecurewire.comaG90ZmlsZSBjcmFjawb, hotfile crack, dr. alban, market mom, shakira concert, alice bell, alisia zee, kylie haze, benvista photoartist 2.0.6 serial, cfoss, Athan Pro 3.8, Misfits of Science tv show, Recent Searches

Grandpa, Graffiti Maker, Em Swf Magic, Acrobat, Grabid Video 1 4, Gps Logger, Gothik, Babylon, Box Shot 3d V2.5, Gordion Knot, Ctube 3.8, Hide Ip Proxy, Format Programs, Hide Folder 2009, Hiarcs 12.1 Serial, Hdd Recoviry, Trend Micro Antivirus Plus, Hdd Badsector Repair, Hard Disk Backup And Restor, Gopal 3, Mithology, Google Arth Pro Gold, Hackersclub.com, Hack Bom, Grfinger Desktop Login 1.0.2, Grfinger Desktop Login 1.0.2, Bank Job Serbian Subtitle, Hack Msn, Hackear, Typing , Forum Poster, Goodwin, Forum Promotion Suite, Guitarpro Portable, Eatcam Webcam, Phpbb Board, Bsoftsistemas, Winstep 8.5 Patch, Textools, Windows Xp Genuine Key, All To Image, Grfinger Desktop Login 1.0.2, Chempaster, Grfinger Desktop Login 1.0.2, Nod32, Cheatbook Database, Cenemacraftendcoder, Windowblinds , Portble Corel Draw, Forum Poster, Forum Promotion Suite, Regcure 1.5, Cyberscrubber, Typing Master', Celine Dion, Service O Matic, Cedega 6.0.5, Catia V6, Serious Creativity, Carl The Caveman, Hyperballoid Crack, Logon Loader, Logo Softt Ware, 08, Java, 010, Neuview Media Player Professional, Windows 7, Icon X, 007 Spy Software V3, Transformers 2, Pitstop 8 Professional, Dvd To Ppc Converter, Nod 32 Portable, Windows Xp Sp3, Death Magnetic, Folder Hider, Windows Live Oncare, Rapidshare Premium Forum, Open Video Converter, Stockup, Microsoft Office Accounting, Music 5, Lexware Financial Office Plus 2008, Multiple Creampie, Bookworms Adventure, Portable Photoshop Lite, Rm Ram To Mp3 Converter, U3p, Print Studio 2.0, Powerutilities , Titan Mft, Power Video Joiner 1.0.2, Pinnacle, Firewall Security Of Windows Xp, Multimsn8.0, Actc, Multi Mobile, Ip Scan, Multi Desktop, Mssaner, Spytech Spylock 4.0, Twidosuite Multilangage, Key Kespersky 2009, Twixtor 4.5.3, Key Ashampoo Antivirus, Rapidshare Premium Forum, Key Pc Check Up, Ms Word For Nokia N810, Corel Paint Shop Pro Photo Xi, Text Mailer, Mq4, Nokia Converter, Mpsplit, Xmanager, Learn To Speak Spanish, Forum Promotion Suite, Mpclasic, Lotto Logic Professional, Ipb 2.3.0elecard Converter Studio, Mp3trim, Mp3tageditor, Winehq, Mp3 Splitter Joiner, Mp3 Maker Database, Mp3 Convertet, Mp3 Converteer, Acrobat Portable, Starwraith, Mp3 Songs, Moviexplayer, Movies Access, Mouserobot Crack, Bewerbungs Master 2005, Bewerbungsmaster Professional, Forum Promotion Suite, Bimp, Blueethoh, Videocap Activex Control, Back , Movieboard Ultimate Version 12, Windows Geeks Removal Tool, Bang You From Here To Timbuktu , Jabee, Banner Maker Pro 6.0.2, Usb Disck Security, Bestcrypt , Bestcrypt V.8.05.5, Avg Internet Security 9, Keith Urban, Swf Encoder, Daq, Acrobat, Kasupe, Install], Bioshock, Emicsoft Video Conveter, Bitdefinder, Bitcomment, Spyder2 Express, Black Magig Pro, Grfinger Desktop Login 1.0.2, Grfinger Desktop Login 1.0.2, Black Shark, Blocked Url, Forum Poster, Anti Eyestrain, Blu Ray Region Code Remover 2.4, Blue Solei, Adaware Ae, Boson Router Simulator V6r2, Boy Sm, Democrocy, Nokia, Bibase, Portbale Bitdefender Antivirus, Genuine, Pc World, Magicdvdcopier, Bibble , Caller Ip, Refx Nexus V1.3.5, Grfinger Desktop Login 1.0.2, Vg Hd, Tukanas Filesconverter, Hplliwod Hfx, Driver, Grfinger Desktop Login 1.0.2, , Forum Promotion Suite, Hulk, Forum Promotion Suite, Phorum.ws, Zco, Rapidshare Premium Forum, Forum Promotion Suite, Z Brush Texturing, Bandwidth Manager, Breed, Phorum, Coffeecup, Grfinger Desktop Login 1.0.2, Dvd Fab Platinum 2.2, Seo, Bsplayer Pro 2.0, Budget 3.2, Limwire 4.0, Bullguard Internet Security 6.0, Burn4, Apro 4.07, Business Card Portable, Seven Classic Start, Dvd Cataloging, System Cleaner, Simulatore Treno 4.02, Business Contact Manager Update, Businesscards Mx , Ca Internet Security Vista, Dvd Cataloging, Grfinger Desktop Login 1.0.2, Casprsy, The Goalkeeper, True Boxshot , Cult Effects, Windows 7 , Massive, Cd Key For Second Sight, A4videoconverter, Cd To Mp3, Chicken, Panicwares, Chm-2 Word Converter, Destnator, Chm2word, Cid Proxy, Clc Dna, Grfinger Desktop Login 1.0.2, Nokia , Downlod, Cm4all Websitecreator, Ultimate Troubleshooter, Conference, Convert To 3gp, Convertxtodvd Key, Blus, Swf To Fla, Quick Heal, Vray 1.5 Sp3, Driver Dlink D500 T, Crossword Express, Killcmos, Curosoft, Camflash, Grfinger Desktop Login 1.0.2, Forex Tracer, Cap, Videx, Capturix , Carlson Survce 2.0, Cash.printer, Character Enchant Pro V0 16, Adobe Pemiere, Guild Wars Soundtrack, Nokia 5300, Gsscript, Windows 7 Drivers , Plorer, Grand Piano Vst, Graffiti, Alcohoi, Gpirs 2000, Forum Promotion Suite, Gparted, Gothic 3 Ger, Microzune, Gosia Andrzejewicz, Grfinger Desktop Login 1.0.2, Boc, Forum Promotion Suite, Dvd Cataloging, Good Usb Lock, Dvd Cataloging, Golden Ftp , Bitdefender Enterprise, 5300, Dreemwayver, Onecncxr3, Forum Poster, Pacifist, Sysmark 2004, Grfinger Desktop Login 1.0.2, Tiltviewer, Vso Serial, Grfinger Desktop Login 1.0.2, Dvd Cataloging, Vcd Cutter V4.03, Windows 7 Drivers , Crash Recovery, Rea Orche, Nero Burning 6.0,

0 yorum:

HAK SAHİPLERİNE ve YASAL MAKAMLARA Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, hukukiletisim@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler Hukuk Müşavirimiz tarafından incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. Ayrıca, mahkemelerden talep gelmesi halinde hukuka aykırı içerik üreten ve hukuka aykırı paylaşımda bulunan üyelerin tespiti için gerekli teknik veriler sağlanacaktır. Toplist Ekle * Blog * Full Download * Yemek Tarifi * Add Url * Cep Telefonları * Ödevler * Komedi * Gelişim * Türkiye * Osmanlı * Tvİzle * AOF * Gazete OKU * Videoİzle * Online Dergiler* Kpss Blog

Template by:
Free Blog Templates

 
Blog * Download * Yemek Tarifi * Add Url * Ödevler * Komedi * Gelişim * Türkiye * Osmanlı * Tvİzle * AOF * Gazeteler * Videoİzle