site İçi Arama ( This webpage in search)
Özel Arama

ECBanner
Active Desktop Calendar 7.6 + Keygen
Click this bar to view the full image.


Active Desktop Calendar; küçük, şirin ve kullanışlı bir masaüstü ajanda programıdır. Masaüstünüzü organize edebilir, görev ekleyebilir, takvimini kullanabilirsiniz. Keygen mevcuttur.

Programın Özellikleri:
* Takvim, notlar, görevler, alarm düzenleme & oluşturma.
* Csv ve iCal formatlarını desteklenmektedir.
* Takvimin yazı tiplerini, renkleri vs. düzenleyebilme.
* Dünya saatlerini gösterebilme.
* Ekranda 1 ay öncesi veya 1 ay sonrasını görüntüleyebilme.
* Anıtsatma özelliği ile kullanıcıları uyarma.
* Tablet PC masaüstü oryantasyonunu bulma.
* Dual/multi monitör sistemleri desteği.
* Grup takvim bilgileri.
* Yerel ağ üzerinde data layerlarını paylaşabilme.
* Outlook® ile doğrudan bağlantı.
* Google® calendar desteği.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/15068343...eygen_TURK.rar

rar password: www.agloco001.blogspot.com
----------------------------------------------------------------------------------------------

Active Desktop Calendar 7.60 Build 080923

Tanıtım:Active Desktop Calendar, tamamen özelleştirilebilir süper bir takvimdir. Kendisini masaüstü duvar kağıdınız olarak gösterir. Takvim simgelerinizi, yazı tipinizi ve renklerinizi değiştirebilir, düzinelerce farklı simge seti arasından seçebilirsiniz. Ayrıca kendi simgelerinizi yaratıp kullanabilirsiniz. Active Desktop Calendar, hatırlatıcı ve küçük notlar tutmanızı sağlayan bir Notes özelliği de içerir. Bu program sistem görev çubuğunda çalışır. Ayrıca takvim programının yanında hesap makinesi, not defteri, alarm, görev yöneticisi ve ekran koruyucu olarak da bir saat gelmektedir. Zevkinize göre takviminizin renklerini ayarlayabilirsiniz. İsterseniz takvimi geçici olarak da saklayabilirsiniz. Gözümün önünde bir takvim olsun diyorsanız tam size göre bir program. Ayrıca google takvim desteği ve Outlook ile entegrasyon özelliği de bulunuyor.

Yeni Eklenen Özellikler:
Programa Outlook, Outlook Express veya Windows adres defterinizde bulunan kişi listelerinizi dahil edebiliyorsunuz ve kişi listelerinizi aynı zamanda bilgisayarınıza XML dosyası olarak kaydedebiliyorsunuz. Kişi listelerinizi programda görebilmek için menüyü kullanabilir veya CTRL+F kısayol tuşuyla kolayca erişebilirsiniz.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/15068469...80923_TURK.rar

rar password: www.agloco001.blogspot.com
----------------------------------------------------------------------------------------------

Adobe Photoshop Lightroom v2.1.508271 RC1 | 31.44 MB
Click this bar to view the full image.

Photoshop Lightroom yazılımı ile kullanıcılar yüksek boyutlu fotoğraflarını bilgisayar ve lensler karşısında daha az zaman harcayarak düzenleyebilecek. Profesyonel fotoğrafçılar için özel olarak tasarlanan Adobe Photoshop Lightroom'un zarif ve dağıtılmamış arayüzü, dikkatle seçilmiş araç ve özellikleri ile kullanıcılar fotoğraflarını kısa bir sürede birinci sınıf fotoğraflar haline getirmeye imkan sağlıyor.

Adobe Photoshop Lightroom, fotoğraf çekiminden, müşteri sunumuna kadar, iş akışının her adımında fotoğrafçılara en hızlı yardımı sunuyor. Fotoğrafçılar, Adobe Photoshop Lightroom'un esnek araçları sayesinde, büyük yer kaplayan fotoğraflarını toplu olarak gruplayabilir, yeni isimler verebilir ve ihtiyaçlarına göre meta etiketleme yapılabilirler. Üzerinde değişiklik yapılan fotoğraflar, çok kolay bir şekilde export edilebiliyor yada yüksek kalitede çıktı alınabiliyor.

Ayrıca, fotoğrafçılar, Adobe Photoshop Lightroom ile çevirim içi Web galerileri oluşturabilir, müşterileri için slide show sunumları hazırlayabilir, History paneli sayesinde fotoğraflar üzerinde yapılan değişiklikleri izleyebilirler. Adobe Photoshop Lightroom ile bu değişikliklerden farklı alternatifler elde etmek de mümkün.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/15068980...1_RC1_TURK.rar

rar password: www.agloco001.blogspot.com
----------------------------------------------------------------------------------------------

Advanced PC Tweaker 2008 v4.1.0

PC Tweaker, bilgisayarınızı ve internet ayarlarınızı en fazla verim elde edecek şekilde değiştirir. PC Tweaker kullanarak, bilgisayarınızın bellek yönetimini geliştirebilirsiniz. PC Tweaker ile yazılımlarınızı ve oyunlarınızı normaldan biraz daha hızlı çalıştırabilirsiniz.

Özellikleri:
# Bellek optimizasyonu kaydı için tüm bilgiler PC Tweaker’da.
# Internet ile ilgili değerleri ayarlayarak internet hızınızı arttırır.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/15069091...4_1_0_TURK.rar

rar password: www.agloco001.blogspot.com
----------------------------------------------------------------------------------------------

AI Roboform Pro v6.9.91 | 2,93 MB | TÜRKÇE

Dünya'da en çok kullanılan form doldurucusu RoboForm'un yeni sürümü. Web tabanlı formları tek tuşla doldurabileceğiniz ücretsiz bir program olan RoboForm tarayıcınıza bir tuş ekleyerek bunu basite indirgemiş. Kurulumdan sonra bir sihirbaz yardımıyla isminiz, adres, telefon, e-posta, kullanıcı adınız, şifreniz, banka hesabınız ve kredi kartı bilgilerinizi belirtiyorsunuz ve sonra tarayıcıya entegre olan tek tuşa basmak kalıyor. Web siteleri için geçerli kullanıcı adı ve şifrelerini de halleden program çoklu kullanıcı desteği de vermektedir. Programın araç çubuğunda yer alan arama motoru sayesinde istediğiniz arama motorları üzerinden arama da yapabiliyorsunuz.

Diğer Özellikler:

Çevrimdışı şifre ve not kaydı

Güvenli ve rastgele şifre oluşturma (Password Generator)

Tüm kişisel bilgi sadece sizin bilgisayarınızda depolanır.

Şifreleri yedekleme & geri yükleme, ve yazdırma

Adware ve spyware içermez!

IE tabanlı tarayıcılarla ve Netscape, Mozilla ve Mozilla Firefox tarayıcılarıyla sorunsuz çalışır.

Not: Programın bazı tarayıcıların desteklemesi için üretici sitesinden adaptör (bağdaştırıcı, uyarlayıcı) dosyasının kurulu olması gerekmektedir.

RoboForm'un en kötü yanı; Opera desteğinin bulunmamasıdır.

Türkçe Dil Desteği vardır.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/15069196..._9_91_TURK.rar

rar password: www.agloco001.blogspot.com
----------------------------------------------------------------------------------------------

AIMP 2.5 Build 299 RC4 | 3,58 MB | TÜRKÇE
Click this bar to view the full image.

Winamp'tan sıkılanlar için alternatif bir program ama winamptan daha üstün özellikleri var.


Listenizdeki şarkıları direk olarak cd yazdırabilirsiniz.

Elinizdeki Audio CD leri mp3 yapabilirsiniz.

Ses Kayıt özelliği - MP3 Taglarını değiştirebilirsiniz

Özel PlayListler oluşturabilirsiniz.

Diyelim ki şarkı çalıyor ve siz programı kapattınız, tekrar açtığınızda hangi şarkı çalmakta iken kapattıysanız o şarkı kaldığı yerden devam ediyor. İnternet üzerinden müzik dinlemenize ve dinlediğiniz müzikleri kolayca mp3 olarak kaydedebilmenize olanak sağlıyor.Gelişmiş Equrlizer'i sayesinde müzikleri hızlı çalabilir, Classic, Club, Dance, Full Bass gibi efektler verebilirsiniz.

Winamp'ın playlistlerini kabul ediyor ve çoğu zaman winamp'ın skinlerini de kullanabiliyorsunuz. Bilirsiniz çoğu şarkıda taglar vardır (genelde mp3 sitelerinden indirilen müziklerin altında şeffaf yazı yazar) bu programla onları silebilir veya değiştirebilirsiniz. Bazılarınız ben zaten bilgisayardan değiştirebiliyorum diyebilir ama bazılarıda korumalı olarak geldiğinden ancak böyle programlarla silinir.

Programla ister DATA CD (yani mp3) isterseniz Audio Cd yazabilirsiniz.Playlist'teki şarkıları kopyalayabilirsiniz. İstediğiniz zaman bilgisayarı otomatik kapatabilirsiniz. (İsterseniz şarkı listesi bitince kapansın da diyebiliyorsunuz.)
Program MP3, Wave, Ogg gibi sesleri kendi aralarıda convert edebiliyor.Ayrıca ses kaydedici özelliği var. (Mikrofondan kayıt yapabilir ve istediğinizi ses dosyası olarak kaydedebilirsiniz.)

Program herşeyden önemlisi çok hızlı ve boyutuda çok küçük.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/15069305...9_RC4_TURK.rar

rar password: www.agloco001.blogspot.com
----------------------------------------------------------------------------------------------


Allok Video to MP4 Converter v5.1.0925
Click this bar to view the full image.

Video dönüstürücü, MP4 formatinda bütün popüler video/film biçimlerini dönüstürerek, bu konularda kullanicilara son derece yardimci olan güçlü ve hazir bir video dönüstürücüsüdür.

Tasinabilir medya göstericileri için MP4 dönüstürücü görüntü dosyalarindan; DivX, XviD, AVI, WMV, MPG, mpeg, MP4, M4V, FLV, 3GP, ASF, RM, RMVB, MOV, ASX, MKV, OGM, SVCD, VCD, MP4 ve VOB görüntü biçimlerini desteklemektedir. Ayrica yazilim, temel dönüstürme kaynaginda bulunan biçimlere bir çok uzanti eklenmis ve günümüzde ihtiyaç duyulan tüm uzantilari bünyesine almistir. Bununla yetinmeyen yazilim, günümüzde kullanilan ve çok popüler olan cihazlarin görüntü biçimlerine de destek vermektedir. Bunlar sirasiyla; iPod, Sony PSP, Acrchos AV400, Archos AV500, Archos AV700, Archos Gmini402, iRiver PMP-100, Yaratici Zen vizyon, vb. görüntü biçimleridir.

Kullanicilar çogu zaman görüntü oynaticilarda DVD, SVCD, DivX ve VCD sistemlerini tercih etmektedirler. Ayrica XviD gibi teknolojinin getirdigi diger özelliklerden de faydalanmaktadirlar. Çogu görüntüler artik DVD, ya da DivX/XviD gibi otraminda hazirlanmaktadirlar. Buna ragmen bazi cihazlar görüntülerinin daha kaliteli olabilmeleri için MP4 uzantilariyla da çekmektedirler. Bu da kullanicilarda diger görüntü biçimlerine dönüstürürken ciddi sikintilar yaratmaktadir. Bazan bu görüntü biçiminden sadece bir baska görüntü biçimine çevirebilmektedirler.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/15069451..._0925_TURK.rar

rar password: www.agloco001.blogspot.com
----------------------------------------------------------------------------------------------

Anti-Trojan Elite 4.1.5 + Patch
Click this bar to view the full image.

Anti Trojan Elite; bir kötü niyetli yazılım kaldırma aracıdır. Malware olarak tabir edilen ve zarar verici kodlar ile yazılmış olan yazılımlar içerisinde trojanlarda bulunmaktadır. Türkçe ifadesiyle truva atı denilen bu zararlıları Anti Trojan Elite yazılımı sistem üzerinden silebilmektedir. Sisteminizdeki dosya, klasörler ya da kayıt defterindeki truva atlarını algıladıktan sonra, bu zararlıları sistemden temizleyebilmektedir.

Yazılım gerçek zamanlı bir korumaya sahip olup, sistemde etkin biçimde çalışmakta ve zararlılar daha sisteme girmeden onları engelleyebilmektedir. Şu an 35.000'in üzerinde truva atı, solucan ve keylogger zararlısını algılayabilmekte olan yazılım, otomatik güncelleme özelliği ile hızlı biçimde bu sayıyı arttırmaktadır.

İçerisindeki araçlar ile sistem güvenliği koruma konusunda da oldukça iyi durumdadır. Bu araçlar ile ağ bağlantılarını denetleyip, şüpheli bulduğu bağlantıları kesebilmektedir. Sistem üzerinde çalışmakta olan uygulamalardan yine şüpheli olanları sonlandırabilmektedir. Kayıt defterinde yapılan değişiklikleri izlemekte ve eğer sisteme zarar verecek olan bir değişiklik olmuşsa bunu onarabilmektedir.

Oldukça iyi bir tarama bölümü olan yazılımla belirlediğiniz dosya ve klasörleri, sisteminizdeki bir sürücüyü, sabit diskinizin tümünü, kayıt defterini, çalışan uygulamaları taratabilirsiniz. Patch mevcuttur.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/15069610...Patch_TURK.rar

rar password: www.agloco001.blogspot.com
----------------------------------------------------------------------------------------------

AnyReader v2.7.227 | 3.10 MB

AnyReader, çizilmiş CD, DVD, disket sürücü veye harddiskinizden bilgileri kurtarmanıza yarayan başarılı bir programdır. Normal yollarla kopyalama herhangi bir sebepten dolayı hata veriyorsa, bu program yardımı ile o dosyanızı rahatlıkla kopyalayabilirsiniz.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/15069718...7_227_TURK.rar

rar password: www.agloco001.blogspot.com
----------------------------------------------------------------------------------------------

Apollo No1 DVD Audio Ripper v2.0.3


1 DVD Ripper provides you a fast and easy way to back up your favorite DVD movies and not worry your children might be scratching the copies during day-to-day use. You can easily convert DVDs to VCD (MPEG1), SVCD (MPEG2), AVI, and Divx (MPEG4) formats. You can take your DVD’s on the plane, train or automobile, watch them on your computer, laptop or pocket pc on vacation, at work or at school.

Powerful capability
* Copy DVD to MPEG1/VCD PAL/NTSC.
* Copy DVD to MPEG2/SVCD PAL/NTSC.
* Copy DVD to DivX, AVI, XviD.
* Copy DVD to WMV.
* Crop settings for removing black bar of DVD movie.

Easy to use
* Quick setting panel lets you choose subtitle,audio track,output formatfor each task in the list easily.
* Automatically select main movie after loading DVD.
* One click designing, load DVD and hit start.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/15069863...2_0_3_TURK.rar

rar password: www.agloco001.blogspot.com
----------------------------------------------------------------------------------------------

Arial CD Ripper 1.9.0 + Keygen

Arial CD Ripper; ses CD'lerinizi farklı formatlara çevirerek bilgisayarınıza kaydemenize yarayan bir çeviri programı. Ses CD'lerinizi bu program sayesinde bir çok farklı formatta ve kalitede bilgisayarınıza kaydedebiliyorsunuz. Keygen mevcuttur.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/15069976...1.9.0_TURK.rar

rar password: www.agloco001.blogspot.com
----------------------------------------------------------------------------------------------

Ashampoo ClipFinder | 2.61 MB

Ashampoo ClipFinder video paylaşım siteleri (YouTube, VideU, MyVideo, ClipFish, Google Video, sevenload, Dailymotion vb.) üzerinden video arama ve indirme işlemlerinizi kolaylaştıracak bir programdır. Diğer programlardan farkı sadece video indirmeye değil video aramanızada imkan sağlıyor. Ayrıca Türkçe dil seçeneği ile kullanımı da kolaylaştırıyor.

Özellikler:
# Bir anahtar kelime ile çevrimiçi videoları arar
# YouTube, MyVideo, ClipFish, MySpace, Sevenload, Metacafe and videU gibi popüler video sitelerini destekler
# Programın kendi penceresinde videoları önizleme imkanı sunar
# Videoların isimlerini, uzunluklarını ve değerini gösterebilme
# Ashampoo ClipFinder videoları doğrudan oynatır
# Videoları FLV formatında yerel diskinize kaydedebilme
# Favori videolarınız bir anda favori dosyalarınız arasına girer
# Kabuklarla görünüm değiştirebilme

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/15070083...v1_47_TURK.rar

rar password: www.agloco001.blogspot.com
----------------------------------------------------------------------------------------------

Ashampoo ClipFisher 1.15 + Keygen
Click this bar to view the full image.

Ashampoo ClipFisher; popüler video sitelerinden video indirme programlarına göre daha gelişmiş ve başarılı bir program sayılabilir. Ashampoo ClipFisher ile herhangi bir web site üzerinden video izleyebilir, aynı zamanda videoyu indirebilir ve videoyu convert edip videonun boyutunu kalitesini vb. ayarlayabilirsiniz. Keygen mevcuttur.

Ashampoo ClipFisher ile video indirebileceğiniz siteler:
YouTube
MyVideo
GoogleVideo
Metacafe
Sevenload
MySpace
ClipFish
Myvideo
IFilm
Blip
Dailymotion

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/15070310...eygen_TURK.rar

rar password: www.agloco001.blogspot.com
----------------------------------------------------------------------------------------------

Ashampoo WinOptimizer 5.09 - 10 MB

Ashampoo WinOptimizer bir sistem yapılandırma programıdır. Sisteminizden en iyi verimi alabilmeniz için gerekli iyileştirmeleri yapmakta ve size daha stabil çalışan bir sistem sunmaktadır.

Program 4 ana bölümden oluşmaktadır. Bunlar:

# Cleaning Tools(Temizlik Araçları)
# Tuning Tools(İyileştirme Araçları)
# File Tools(Dosya Araçları)
# Tweaking Tools(Hızlandırma Araçları)


DownloadLink: http://rapidshare.com/files/15070497..._5_09_TURK.rar

rar password: www.agloco001.blogspot.com
----------------------------------------------------------------------------------------------

AutoRun Typhoon 4.0.7
Click this bar to view the full image.AutoRun ile CD'lerinize otomatik çalıştırma dosyaları hazırlayabilirsiniz.

Programın Özellikleri:
# Program her türlü biçimi (EXE, PDF, PPS, HTM, MPG vs) standart görüntüleyicilerde (mesela .pdf biçimini Acrobat Reader da) açabilir.
# Programla slayt gösterileri oluşturabilir, otomatik açılışa müzik ekleyebilir, istediğiniz resimleri koyabilirsiniz.
# Program hemen hemen tüm resim biçimlerini destekler.
# Program 4 tane dahili görüntüleyici kullanır. Bu sürümle birlikte gelen Flash görüntüleyiciyle eklediğiniz SWF dosyalarını bilgisayarlarda görüntüleyebilirsiniz. Bunun dışında web görüntüleyici ile web sayfalarını, medya görüntüleyicisiyle videoları, ZIP görüntüleyicileriyle de ZIP dosyalarını görüntüleyebilirsiniz.
# Autorun ile birlikte gelen Failsafe programı, bu görüntüleyicilerden biri olmadığı zaman o görüntüleyicinin yüklenmesini ister. Mesela Acrobat Reader programının yüklü olmadığı bir bilgisayarda pdf ile hazırlanan kısayol açılamayacağı için FailSafe kullanıcıya Acrobat Reader adlı programın yüklü olması gerektiği uyarısını verir.
# Yazı pencerelerinde 5000 karaktere kadar yazma izni verir.
# Programla CD sürücü simgesi belirleyebilirsiniz.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/15070827...4_0_7_TURK.rar

rar password: www.agloco001.blogspot.com
----------------------------------------------------------------------------------------------

Avant Browser 11.7 Build 15 | 1,94 MB
Click this bar to view the full image.

Avant Browser; Internet Explorer'dan daha çok özelliğe ve avantaja sahip, Opera ve Mozilla Firefox'un en büyük rakibi olan bir tarayıcıdır. Birçok ek özelliğiyle çoğu kişinin vazgeçemediği Avant Browser, tamamen ücretsiz!

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/15070897...ld_15_TURK.rar

rar password: www.agloco001.blogspot.com
----------------------------------------------------------------------------------------------

AXIS Camera Station 2.11.320 + Keygen
Click this bar to view the full image.

AXIS Camera Station; Axis network kamera ve video sunucular ile çalışan, görüntü izleme, kayıt ve aktivite yönetim özelliklerini içeren bir IP-Surveillance yazılımıdır. AXIS Camera Station kurulu Windows tabanlı PC üzerinden kameralarınızı tek ekrandan izleyebilir, yüksek kaliteli kamera görüntülerini ya sürekli olarak ya da önceden programlanmış zaman aralıklarında kaydedebilirsiniz. Dilerseniz alarm koşullu veya hareket algılamalı kayıt tanımları da yapabilirsiniz.

AXIS Camera Station ile kayıtlı aktiviteler içinden arama yapmak çok kolaydır. İlave olarak yazılımda çok ekranlı görüntü oynatma özelliği vardır. Kullanıcı farklı kameralardan kaydedilmiş görüntüleri aynı anda ekranda görüp, oynatabilir.

Web üzerinden explorer ile uzaktan izlemeyi yapmak ve kayıtları oynatmakta mümkündür. Yazılımın başlangıç lisansı olan 10 kamera lisansı, 1 veya 5'li lisans eklemeleri ile en fazla 25 kamera lisansına kadar çıkarılabilir. Keygen mevcuttur.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/15097478...1.320_TURK.rar

rar password: www.agloco001.blogspot.com
----------------------------------------------------------------------------------------------

Batch Watermark Creator 6.4 - 4,5 MB

Dijital resimlerinizin izinsiz kullanılmasını önlemek için en iyi yol resimlere filigran yani gizli yazı yada logo eklemektir. Bu programla çok sayıdaki resimlerinize toplu olarak kolayca filigran ekleyebilirsiniz.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/15097605...r_6_4_TURK.rar

rar password: www.agloco001.blogspot.com
----------------------------------------------------------------------------------------------

BitDefender 2009 [Total Security + Internet Security + Antivirus] + patch


Nasıl olacak:

1. Bitdefender2009'u kurup ekran talimatlarını takip et . Bilgisayarınızı yeniden başlatmalısınız.

2. Bitdefenderi 2009 güncelleyip onun normalde çalıştırın. Kaydetip bitdefenderle yeni bir hesabı oluşturmayın.

3. Crack uygulayıp pcnz yeniden başlatıp güncelle. Seçenek olarak "Run as administrator" işaretleyin vista için de Crack uygulamalısınız.

4. Güle güle kullanın.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/15097680...irus__TURK.rar

rar password: www.agloco001.blogspot.com
----------------------------------------------------------------------------------------------

BluffTitler DX9 7.25 + Keygen
Click this bar to view the full image.

Birbirinden güzel 3D resimler ve yazılar hazırlayabileceğiniz harika bir program. Üstelik içinde yüzlerce efekt barındırıyor. Keygen mevcuttur.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/15097830...ygen__TURK.rar

rar password: www.agloco001.blogspot.com
----------------------------------------------------------------------------------------------

BS Player PRO Version 2.31.972 + Serial
Click this bar to view the full image.

Harika bir video oynatıcısı. Bu program Media Player'in pabucunu dama atacak. BSPlayer; AVI, MPG, ASF, WAV ve MP3 gibi tüm ses ve görüntü dosyalarını oynatabilme yeteneğine sahip popüler bir medya oynatıcı. Bu programın tercih edilmesinin başlıca nedenleri arasında az yer kaplaması, çok hızlı açılması, arayüzünün Türkçe olması ve diğer tüm oynatıcıların sahip olduğu özelliklere sahip olması sayılabilir. Serial mevcuttur.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/15098008...erial_TURK.rar

rar password: www.agloco001.blogspot.com

0 yorum:

HAK SAHİPLERİNE ve YASAL MAKAMLARA Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, hukukiletisim@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler Hukuk Müşavirimiz tarafından incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. Ayrıca, mahkemelerden talep gelmesi halinde hukuka aykırı içerik üreten ve hukuka aykırı paylaşımda bulunan üyelerin tespiti için gerekli teknik veriler sağlanacaktır. Toplist Ekle * Blog * Full Download * Yemek Tarifi * Add Url * Cep Telefonları * Ödevler * Komedi * Gelişim * Türkiye * Osmanlı * Tvİzle * AOF * Gazete OKU * Videoİzle * Online Dergiler* Kpss Blog

Template by:
Free Blog Templates

 
Blog * Download * Yemek Tarifi * Add Url * Ödevler * Komedi * Gelişim * Türkiye * Osmanlı * Tvİzle * AOF * Gazeteler * Videoİzle