site İçi Arama ( This webpage in search)
Özel Arama

ECBanner
WonderBit LifePhotoMaker Pro v1_0 TURK

Tatil fotoğraflarınıza su, kar, yağmur efekti ekleyin ve onları gerçekçi ve güzel animasyon sahnelerine dönüştürün. Şelale, su şırıltısı, kuş sesleri veya sevdiğiniz diğer sesleri resimlerinize ekleyin. LifePhotoMaker’ın kullanıcı arayüzü çok sezgisel ve kolay kullanımlı olup çocuklarınızın ve dedenizin problemsiz kullanabileceği kolaylıktadır. Kreasyonlarınızı sevdiklerinizle paylaşmak için resim, ekrankoruyucu veya video şeklinde değişik formatlarda kayıt yapabilirsiniz.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/15505379..._v1_0_TURK.rar

rar password: www.agloco001.blogspot.com
----------------------------------------------------------------------------------------------

Aero Dynamic V_3 Theme For Vista TURK
Click this bar to view the full image.DownloadLink: http://rapidshare.com/files/15505549...Vista_TURK.rar

rar password: www.agloco001.blogspot.com
----------------------------------------------------------------------------------------------

All Media Fixer Pro v9_11 TURK

Tanıtım:NewLive All Media Fixer Pro bir çoklu ortam dosya tamir aracıdır. Zaman zaman çoklu ortam dosyaları çeşitli nedenlerden dolayı bozulabilmektedir. Bu bozulma dosyaların düzgün biçimde oynatılmamasına, takılmalar yaşanmasına ya da hiç açılmamasına neden olabilmektedir.

Ayrıca internetten düzgün ya da tam biçimde innDirilmemiş olan çoklu ortam dosyaları da olabilmektedir. İşte All Media Fixer bu tip sorunların çözümünde yüksek başarı oranı göstermektedir. Oldukça küçük bir boyuta sahip olan yazılımın kullanımı şu şekildedir:

İşlem çok basit. Programın ana menüsünde "Add Media File" (Medya Dosyasını Ekle) adlı simgeye tıklayıp onarmak istediğiniz dosyayı seçip "Aç" diyorsunuz. Daha sonra media player kısayoluna benzeyen "Start check and fix" (Denetlemeye Başla ve Onar) adlı ikona tıklıyorsunuz. Hepsi bu kadar eğer biraz sanşlıysanız artık medya dosyanızı kullanabilirsiniz.

Yazılımın Genel Özellikleri
# Oynatılamayan ya da ilerletilemeyen medya dosyalarını onarma.
# İnternet üzerinden bütünüyle innDirilmemiş medya dosyalarını onarma.
# Kısmen zarar görmüş olan medya dosyalarını onarma.
# Yapacağı işlemi tamamladıktan sonra sesli uyarı vererek çıkış için bildirimde bulunma.
# Desteklediği formatlar: WMA, WMV, ASF, WM, ASX, AVI, DIVX, XVID ,Vob, RM, MP3, MP2, MP1, MPA, MPGA, MPG, MPEG, MPA, DAT, WAVE, Jpeg ve BMP.
# Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olma.
# 30 üzeri görünüm tarzı için kabuk(skin) kullanma.
# Dosya onarımındaki başarı oranı 82.8%-97.6% arasındadır.


DownloadLink: http://rapidshare.com/files/15505642...v9_11_TURK.rar

rar password: www.agloco001.blogspot.com
----------------------------------------------------------------------------------------------

AusLogics BoostSpeed 4_2_5_165 TURK

Tanıtım:AusLogics BoostSpeed dolaylı yoldan bir internet hızlandırıcısıdır. Amacı bilgisayarınızı temiz tutarak internette de tam performans sağlamak.

Özellikler :


# Hataları önler.
# Windows'a bazı ayarları yükler.
# Kütük kayıtlarını temizler.
# Başlıkları (banner) önler ve böylece internette maksimum performans sağlar.
# İnternet bağlantı ayarlarını da kurcalayarak hızda belirli bir artış yaşanmasını sağlar.


DownloadLink: http://rapidshare.com/files/15505760...5_165_TURK.rar

rar password: www.agloco001.blogspot.com
----------------------------------------------------------------------------------------------Acronis True Image Home 2009 12_0_9608 Final (English) TURK

Acronis True Image ile sisteminizdeki diskleri yedekleyebilir, yedeklemelerinizi geri alabilir ve tam disk kopyalaması yapabilirsiniz.
Acronis True Image sezgisel bir arayüze sahiptir. Barındırdığı sihirbazları sayesinde kolay bir kullanıma sahip olan Acronis True Image’ın özellikleri; Çevrimiçi disk yedekleme oluşturabilme Yedekleme kayıtlarına bakma...

Otomatik yedekleme planlama
Disk yedeği doğrulama aracı
Disk sürücüsü kopyalama ve yükseltme
Çoğalan disk yedeklemeleri oluşturma
Kişisel dosya ve klasörler ya da sistem girişlerini geri alma
Güvenlik bölgesi(Diskinde yedeklenen dosyaları saklayamayacak kullanıcılar için)
Başlangıç kurtarma yöneticisi
Tüm boyutlardaki sabit diskler için destek
Geri almadan sonra sistem dosyalarını denetleme
Şifre koruması
Kullanıcı tanımlı sıkıştırma düzeyleri
Tüm düzeylerdeki IDE ve SCSI RAID denetim desteği
Bölüm tipini, dosya sistemini değ


DownloadLink: http://rapidshare.com/files/15507428...lish__TURK.rar

rar password: www.agloco001.blogspot.com
----------------------------------------------------------------------------------------------

Acronis® True Image Home 2009 TURK

Acronis True Image Home ,programı veri yedekleme disk clone Recovery gibi özellikleri ile göz doldurmakta. Sisteminizin backup unu alırken Partition larla beraber olarak aldığı için sisteminizi tekrar kurmak birkaç dakikanızı alıyor. Özelliklede görev atama olarak sisteminizi otomatik olarak yedeklettirebiliyorsunuz. Sisteminiz çöktüğü zaman CD'si ile yada disketi ile boot edip disk üzerinde en son aldığınız yedeği tekrar aktif hale getirebiliyorsunuz.

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/15508278..._2009_TURK.rar

rar password: www.agloco001.blogspot.com
----------------------------------------------------------------------------------------------

Any DVD Converter Professional v3_6_3_1 Portable TURK
Click this bar to view the full image.

Any Video Converter hepsi içinde bir video dönüştürme aracı. Kullanımı kolay arayüzü ile hızlı dönüştürme yapabilme ve görüntü kalitesi yüksek video dosyaları elde etmek mümkün. Nerdeyse bütün video dosya formatlarını destekleyen ve dönüştürebilen programın dönüştürdüğü dosya formatları DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, MPEG, VOB, DVD, WMV, AVI. Bütün bu dosya formatlarını iPod, PSP veya diğer mp4 oynatıcı taşınabilir cihazlarınızın desteklediği MPEG-4 formatına dönüştürebiliceksiniz.

Any Video Converter video dosyalarını kırpmanıza, ekran oranını değiştirmenize, ses kalitesini düşürmenize izin veriyor. Gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra video dosyalarını sisteminizde çözücüsü bulunan formatlara çevirebilirsiniz.


DownloadLink: http://rapidshare.com/files/15508582...table_TURK.rar

rar password: www.agloco001.blogspot.com
----------------------------------------------------------------------------------------------

Belltech Label Maker Pro 3_2 TURK
Click this bar to view the full image.

Label Maker Pro, profesyonel olarak adres etiketleri, isimlik, zarf, imza, antetli kağıt, posta kartı, şirket kartı vb şeyleri veritabanından hızlı ve kolay bir şekilde yapabilen bir program

Programın içinde kaybolmadan hızlı ve kolay bir şekilde hem şablon hem de kendi tasarımlarınızı oluşturup, yazdırabilirsiniz Program BMP, JPG, GIF, PNG türündeki dosyaları kaydedebilir İçinde yer alan çok sayıda arkaplan ve şablon sayesinde istediğiniz çalışmaya uygun tasarımlar oluşturabilir, değiştirebilir, düzenleyebilir ve şekiller ekleyebilirsiniz

Programı açtığınızda karşınıza gelen 'yeni yayın seçenekleri' penceresi içinden kendinize uygun seçimler yapabilirsiniz 1 kategori seçim bölümünde: Adres, nakliye etiketi, isimlik, mektup zarfı, posta kartı, antetli kağıt, reklam, imza, afiş seçimi yapılabilir 2 kategori bölümünden şablon ve arkaplan seçimi; 3 kategori bölümünde yayın şablon boyutunu seçip 'OK' tuşuna bastığınızda seçiminiz düzenleme durumunda açılır Daha sonra çalışmaya tıklayarak çeşitli yerlerini istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz Yazı tipi, metin, konum, boyut, yatay-dikey hizalama, yazı tarzı, boyut, renk gibi çeşitli değişiklikler uygulayabilirsiniz

Ayrıca hazır şablon kullanmak istemeyenler kullanıcılar, tamamen kendilerine has çalışmalar da yapabilir Yaptığınız çalışmaları programın kendi uzantısıyla (LBLF) ya da PDF olarak kaydedebilirsiniz Ayrıca resmi BMP, JPG, GIF, PNG ve TIFF olarak kaydedebilir ya da şablon olarak (FLYT) kaydedebilirsiniz Yazdır seçeneği içinden de gerekli kağıt türünü seçip, çalışmanızı yazdırabilirsiniz.


DownloadLink: http://rapidshare.com/files/15508697...o_3_2_TURK.rar

rar password: www.agloco001.blogspot.com
----------------------------------------------------------------------------------------------

BitDefender Total Security 2009 Final Full TURK
Click this bar to view the full image.

Dosya Adı: BitDefender Total Security Pro 2009 Final Full İndir

Virüsler, spyware, korsanlara karşı Proactive koruması, 2009 uygulamanın, virüsler, spyware, korsanlar, boş mesaj ve diğer Internet güvenlik tehditlerine karşı etraflı proactive korumasını sağlamak için tasarlandığı BitDefender toplam güvenliğine boş mesaj gönderir, sistem bakımı ve veri yedeğiyle beraber.
BitDefender toplam güvenlik 2009, senin PCsin için son proactive korumasını sağlar. O, virüslere karşı sanat korumasının durumunu birleştirir, korsanlar olan spyware, boş mesaj gönderir, ve diğer Internet güvenlik tehditleri. Üstelik, onun sistem bakımı ve PC yedek aletleri, hızlı koşuyor olan senin PCini tutar, ve veri kaybından korudu.

ANTIVIRUS & ANTISPYWARE:
Kendisi ileri proactive bulma tekniklerini·e kullanıyor olan bilinmiş virüsler, spyware ve diğer malware · blok bilinmeyen virüslerine karşı gerçek zamanda senin PCini koru, bul, ve taşınmalar, (Rootkits) ·'in, minimum bir ·'e sistem yükünün, izlediği ve potansiyel spyware tehditlerini içeride gerçek zamanlı engellediğini azaltarak düzgün kumar oynayan bir tecrübeyi sağladığı tehditleri sakladı

ANTI PHISHING:
·
·'in, e-posta veya ağ yoluyla engelleyen kişisel bilgi sızıntıları ile kimlik hırsızlığının riskini azalttığı phishing denemelerine karşı geçerek (Sansürlenen sözcük) bütünüyle erişilen ağ sayfalarını korur

Güvenlik Duvari:
Internet'e uygulamaların erişiminin olduğu kontroller "Saklanma" gizli biçim koyma · yardımlarıyla korsanlardan senin bilgisayarın, şebekeye içeride günlüğe kaydeden bilgisayarların hakkında seni haberdar ederek Wi Fi internet bağlantısına yetkisiz erişimi engellerken

ANTISPAM:
·'in, senin Inboxuna uzanmaktan scam e-postalarının farklı tiplerini engellediği yeni adaptive motorlarıyla yeni boş mesaj gönderme tekniklerine daha hızlı yanıt verir

Ana babaya ait kontrol:
Bloklar, uygunsuz ağ içeriğine erişir, ve e-posta, izin verir, veya belirtilen aralar esnasında blok ağ erişimi

Yedek;
Senin verinin yedeği yaratarak, sadece yeni dosyaların yukarısının olduğu yerel ve çıkarılabilir sürüşler, CD R RW veya DVD R RW'e otomatik olarak arkaları kopyaladığı korumalar, bir takım öncesi programında temel aldı.


Ayarlama:
Gereksiz dosyaları çıkararak PC çalışmasını geliştir, ve kayıt girişleri tamamen, dosyaları siler, ve engellemesi için diskten dosyaların "İzler"i, toparlar

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/15509534..._Full_TURK.rar

rar password: www.agloco001.blogspot.com
----------------------------------------------------------------------------------------------

Cep Telefonları İçin MP4 Hazırlama (Videolu Anlatım) TURK
Click this bar to view the full image.

Ben bu işlem için Xilisoft Video Converter Ultimate programını kullanıyorum.

Programı eklemiyorum zaten forumda tam sürümü mevcut aratarak indirebilirsiniz.

Gerisini Anlatımını yaptıgım videodan izleyerek ögrene bilirsiniz.
Kolay gelsin...

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/15509659...at_m__TURK.rar

rar password: www.agloco001.blogspot.com
----------------------------------------------------------------------------------------------

Ideal Administration 2008 8_46 TURK

Tanıtım:IDEAL Administration güçlü bir uzaktan sistem yönetim platformudur. Windows NT, XP, 2000 ve 2003 Gibi işletim sistemlerini kontrol altında tutabilir ve her türlü işlemi uygulayabilirsiniz. Tam hakimiyet dosya yönetimi v.b çok çok özellik bu araç bünyesinde bulunmakta.


DownloadLink: http://rapidshare.com/files/15510592..._8_46_TURK.rar

rar password: www.agloco001.blogspot.com
----------------------------------------------------------------------------------------------

ImTOO DVD Ripper Ultimate 5_0_44_0925 MDF

TanıtımVD Filmlerinizi VCD, DivX, MPEG, AVI formatlarına dönüştürebilirsiniz. Programla videolarınız dönüştürüken resim ve sesler çok kaliteli bir şekilde çeviriliyor, herhangi bir bozulma veya resimde buzlanma olmuyor.


DownloadLink: http://rapidshare.com/files/15510834...4_0925_MDF.rar

rar password: www.agloco001.blogspot.com
----------------------------------------------------------------------------------------------

Internet Explorer 8 Beta2 Türkçe WindowsVista-x86- TURK

Microsoft ünlü web browser'ının ve e-mail istemcisinin en son sürümünü çıkardı. IE7.2, IE6'in tüm özelliklerinin yanı sıra bir kaç ek özellik de içermekte.
Personal Bar (Kişisel Çubuk) tüm kullanıcılar için internette gezintiyi kolaylaştırıyor. Ek olarak arayüzün görüntüsünü değiştirebiliyorsunuz. Geliştirilmiş arama çubuğu internette aradığınızı bulmanızı kesinleştiriyor. Image Araç çubuğu hızlı ve kolay bir şekilde internetteki ve e-mail ile gelen resimleri yüklemenizi ve yazdırmanızı sağlıyor. Tüm yüklediğiniz resimlere My Pictures (Resimlerim) klasöründen ulaşabiliyorsunuz. İnternette resimler üzerine geldiğinizde araç çubuğu beliriyor ve fonksiyonlara kolayca ulaşabiliyorsunuz. Yeni Explorer ve Contacts çubukları MSN Messenger servisine kayıtlı olanların browser'ın penceresinden mesajlaşmalarına izin veriyor. Bu sayede gezintiniz sırasında yazışmaya devam edebiliyorsunuz. Cookie kontrolü ve Platform for Privacy Preferences (P3P) gibi özelliklerle gelişmiş güvenlik sağlanıyor.

Yeni versiyonla ilgili üzücü haber ise IE6'nın Windows 95'te çalıştırılamayacak olması. Windows 98 ve üstüne ihtiyacınız var.


WindowsVista-x86
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/15511048...-x86-_TURK.rar

rar password: www.agloco001.blogspot.com


WindowsXP-x86
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/15595002...86-TRK_MDF.rar

rar password: www.agloco001.blogspot.com

0 yorum:

HAK SAHİPLERİNE ve YASAL MAKAMLARA Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, hukukiletisim@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler Hukuk Müşavirimiz tarafından incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. Ayrıca, mahkemelerden talep gelmesi halinde hukuka aykırı içerik üreten ve hukuka aykırı paylaşımda bulunan üyelerin tespiti için gerekli teknik veriler sağlanacaktır. Toplist Ekle * Blog * Full Download * Yemek Tarifi * Add Url * Cep Telefonları * Ödevler * Komedi * Gelişim * Türkiye * Osmanlı * Tvİzle * AOF * Gazete OKU * Videoİzle * Online Dergiler* Kpss Blog

Template by:
Free Blog Templates

 
Blog * Download * Yemek Tarifi * Add Url * Ödevler * Komedi * Gelişim * Türkiye * Osmanlı * Tvİzle * AOF * Gazeteler * Videoİzle