site İçi Arama ( This webpage in search)
Özel Arama

ECBanner
Alcohol 120% 1.9.8.7612 - Multilanguage

Alcohol 120%, bir CD/DVD okuma-yazma, kaydetme, emulation (taklit), sanal sürücü yazılımıdır. MDS, CCD, NRG, PDI, BIN, CUE, ISO, CDI, BWT, BWI, BWS, BWA formatlarını destekler. Okuma hızı 60X ve sonrası maksimumdur, kopyalama 24X.
Desteklediği disk tipleri: audio. cops, karaoke, laser, normal, playstation 1-2, ring, safedisk, securom, starforce, video, vob protect. Yazma usulleri: DAO/SAO, RAW SAO, RAX DAO, TAO.Program kurulduktan sonra bir kere sistemi yeniden başlatır. Açıldığında, 30 adede kadar sanal sürücüyü sisteme kurar. Bu CD/DVD sürücüleri sanki sistemde varmışlar gibi çalışan emülatörlerdir, yani fiziksel sürücüye bir CD/DVD takıldığında Alcohol bunu kopyalar ve bir sanal sürücüye atar, o diski bir daha fiziksel sürücüye takmadan defalarca Alcohol'ün sürücüsünden kullanılabilir.Bir ISO imajlı diski kopyalayıp kullandıran Alcohol 120% aynı zamanda CD/DVD yazar, kaydeder.


http://rapidshare.com/files/22829551...guage_TURK.rar

Rar Password: www.sitekayit.blogspot.com
-----------------------------------------------------------------------------------


All Office Converter Platinum v6.2
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 843x540.

All Office Converter Pro, hepsi bir arada tarzında bir toplu belge ve resim dönüştürme programıdır. DOC, RTF, XLS, PPT, TIF, JPG, BMP, GIF, PNG, TGA, RLE, EMF, WMF, TXT, HTM gibi en bilenen dosya türlerini birbirine dönüştürebilir. Örneğin elinizde bir PDF dosyası var ve içindekiler lazım ama PDF dosyası üzerinde işlem yapamıyorsunuz. Bu program sayesinde kısa bir süre içinde PDF dosyasını Word, Excel ya da diğer dosya türlerine dönüştürebilir ve içeriğine kavuşabilirsiniz..
Program hepsi bir arada tarzında olduğu için bir program içinde birden fazla dönüştürme programı var. Hepsini tek bir pencere içinden yönetebilirsiniz.
Kullanıcı dostu bir arayüze sahip. Tek bir pencere üzerinden, sağ kısımda bulunan dosya menüsünden dosya ve klasör seçimi yapılır. Alt kısımda bulunan "çıktı biçimini" ayarladıktan sonra "convert/dönüştür" tuşuna bastığınızda dosya dönüştürülür.
Program DOC, RTF, XLS, PPT, TIF, JPG, BMP, GIF, PNG, TGA, RLE, EMF, WMF, TXT, HTM gibi birbiri arasında dönüştürür. Dosya dönüştürme işlemi de saniyeler içersinde gerçekleşir. Kolay kullanılabilir bir ara birimi sayesinde, ayrıntı içinde boğulmadan basit bir pencere yapısıyla işlem gerçekleşir.
Bu sayede DOC, TXT, HTM, PDF, XLS gibi metin dosya içeren yapıyı hem kendi arasında hem de resim dosyasına dönüştürebilirsiniz.


http://rapidshare.com/files/22829618..._v6.2_TURK.rar

Rar Password: www.sitekayit.blogspot.com
-----------------------------------------------------------------------------------


AnyDVD & AnyDVD HD 6.5.4.4

Tanıtım: Bu yazılım kurulumdan sonra bilgisayarınızda arka planda çalışarak DVD'nizi driver'a takar takmaz kopya korumasını kaldırıyor ve böylelikle herhangi bir kopya korumasız DVD gibi kullandığınız diğer yazılımlar (Nero vb.) ile kopyalama yapmanızı sağlıyor.


http://rapidshare.com/files/22829665...5.4.4_TURK.rar

Rar Password: www.sitekayit.blogspot.com
-----------------------------------------------------------------------------------

Ashampoo AntiVirus v1.61Ashampoo AntiVirus gerçek-zamanlı sistem koruma özelliğine sahip olan gelişmiş bir virüsten koruma yazılımıdır. Sisteminizi her an denetim altında tutarak bulaşabilecek zararlıları anında tespit etmekte ve engellemektedir. Oldukça gelişmiş bir zararlı tanımlama tabanına sahiptir ve bu veritabanı ile virüslere, truva atlarına, internet solucanlarına ve numara çeviricilere karşı koruma sağlamaktadır. Şu an itibariyle 500.000 üzerinde bilinen zararlıyı tanımlamakta ve sistemden temizleyebilmektedir. Henüz tanımlanamamış olan bilinmeyen zararlıları ise sezgisel tarama özelliği ile tespit edebilmektedir. Kendiliğinden güncelleme özelliği ile hem tanımlama hem de yazılımsal veritabanını güncellemektedir. Bu sayede sisteminizi yeni çıkan zararlılara karşı hazır halde tutmaktadır.

Gelişmiş tarama desteği ile sisteminizin her alanını ayrıntılı biçimde tarayabilmektedir. Sistem üzerinde tam disk taraması yapabildiği gibi; sistem belleğinde, tehlikeli sistem alanlarında, sabit sürücülerde, çıkarılabilir aygıtlarda, CD ve DVD medyalarda ve klasörlerde ayrı ayrı tarama yapabilmektedir. Elle tarama özelliğinin yanı sıra zamanlanmış görevler oluşturarak istenilen zamanlarda sistem üzerinde tercih edilen bölgelerin kendiliğinden taranmasını sağlayan zamanlanmış tarama özelliği de bulunmaktadır. Yazılım ayrıca karantina desteği sunmakta ve bu sayede sisteme bulaşmış zararlıları veya şüpheli dosyaları etkisiz hale getirip karantina alanına taşımaktadır. Gerçekleştirmiş olduğu tüm işlemleri günlük dosyalarına kaydetmekte ayrıca ana menü üzerinde bir istatistikler alanına yer vermektedir.

Yazılımın Genel Özellikleri
# Geniş kapsamlı koruma: 500.000 üzerinde virüs, internet solucanı(worm), truva atı(trojan) ve numara çeviriciye(dialer) karşı koruma sağlamaktadır. Tüm tehlikeli sistem alanlarını, sistem belleğini, e-postaları ve dosyaları taramaktadır.
# Kolay kullanım: hiçbir ön bilgi gerektirmeyen sezgisel kullanıcı arayüzüne sahiptir. Kaydırıcı ile yapılandırma denetimi oluşturulan ayarları kendiliğinden göstermektedir.
# Düşük sistem kullanımı: sistem kaynaklarını en alt seviyede kullanarak size çalıştığını dahi hissettirmemektedir.
# Günlük güncellemeler: Virüs imzaları ve yazılım güncellemeleri günde birkaç defa denetlenmekte ve kendiliğinden güncellenmektedir.
# Çoklu tarama modu: Elle tarama ve zamanlanmış taramalar yapılırken sistem kendiliğinden korunmaktadır.
# Karantina: Bulaşan zararlıları ya da şüpheli dosyaları kilitleyerek karantina alanına taşıyıp herhangi bir zarar vermelerini engellemektedir.
# Windows gezgini ile bütünleşme: Windows gezgini içine virüsler için doğrudan dosya taraması yapabilmenizi sağlayan bir seçenek eklenmektedir.

Uzman Kullanıcılar İçin Yüksek Teknoloji Özellikleri
# Sezgisel analiz: şüpheli davranışların temelinde yatan bilinmeyen tehditleri tanımlamak ve engellemek için gelişmiş yeni algoritma.
# Kullanıcı tarafından oluşturulmuş tarama: tecrübeli kullanıcılar 8 farklı kendiliğinden tarama tipiyle zamanlanmış taramalar oluşturabilirler veya belirli zamanlarda tarama yaptırabilirler.
# Tam koruma: sistem belleğini, tehlikeli sistem alanlarını, sabit sürücüleri, klasörleri, arşiv dosyalarını, çıkarılabilir medyaları ve taşınabilir harici cihazları taramaktadır.
# XP Güvenlik Merkezi bütünleşmesi: Windows® XP Güvenlik Merkezi ile tamamen uyumludur. (Windows® sizin geçerli ve güncel bir virüs korumanızın olduğunu kendiliğinden algılayacaktır.)
# Kayıt tutma: Her zaman yazılımın içinde doğrudan görülebilecek tüm yazılım faaliyetleri kaydedilmektedir.
# En alt seviye kaynak kullanan arkaplan taraması: gerçek-zamanlı sistem taraması sırasında yeni geliştirmeler ile en alt düzeyde sistem kaynağı kullanılmaktadır.http://rapidshare.com/files/22829805...v1.61_TURK.rar

Rar Password: www.sitekayit.blogspot.com

0 yorum:

HAK SAHİPLERİNE ve YASAL MAKAMLARA Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, hukukiletisim@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler Hukuk Müşavirimiz tarafından incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. Ayrıca, mahkemelerden talep gelmesi halinde hukuka aykırı içerik üreten ve hukuka aykırı paylaşımda bulunan üyelerin tespiti için gerekli teknik veriler sağlanacaktır. Toplist Ekle * Blog * Full Download * Yemek Tarifi * Add Url * Cep Telefonları * Ödevler * Komedi * Gelişim * Türkiye * Osmanlı * Tvİzle * AOF * Gazete OKU * Videoİzle * Online Dergiler* Kpss Blog

Template by:
Free Blog Templates

 
Blog * Download * Yemek Tarifi * Add Url * Ödevler * Komedi * Gelişim * Türkiye * Osmanlı * Tvİzle * AOF * Gazeteler * Videoİzle