site İçi Arama ( This webpage in search)
Özel Arama

ECBanner
Paris Hilton parasız mı kaldı?
Paris HiltonParis Hilton parasız mı kaldı?

Alkollü araba kullanmaktan suçlu bulunup, 23 gün cezaevinde yatan Paris Hilton'ın, kendisini kurtarmak için avukatlara büyük miktarda para verdiği söyleniyor.

Paris Hilton, avukatlarına büyük paralar verince, malikhanesini 4.25 milyon $'a satışa çıkardı. Sanatından çok skandallarıyla gündeme gelen Hilton otellerin eski varisi 26 yaşındaki Paris Hilton, ABD'nin Kaliforniya Eyaleti'nin Los Angeles kentinde bulunan malikahanesini satlığa çıkardı. Hollywood Hills semtinde bulunan 1926 yılı İspanyol tarzı yapılan bu ev için Paris, 4.25 milyon dolar istiyor. Ev, Paris Hilton gibi ünlü birinin olunca, içinde 4 yatak odası ve 3 banyo bulunan ev için birçok alıcının çıkacağı belirtildi.
Bu şarkı senin için inek (!)


İbrahim Tatlıses, dün akşamki programı sırasında ilginç bir ifadede bulundu. AK Parti İstanbul milletvekili Osman Yağmurdereli için 'inek' kelimesini kullanan İbrahim Tatlıses, daha sonra söylediği şarkıyı Yağmurdereli ve eşine armağan etti.


TATLISES SONUNDA 'TEBRİK' ETTİ

İbrahim Tatlıses, 22 Temmuz'da AKP'den milletvekili seçilen Osman Yağmurdereli'yi bugüne kadar tebrik etmemişti. Tatlıses, canlı yayında Yağmurdereli'nin 'milletvekili' seçilmesini tebrik ederek gönlünü aldı.

İNEK KELİMESİ NEREDEN ÇIKTI?

İbrahim Tatlıses "inek" hitabının "arkadaşlık hissine" yönelik olduğunu yani samimiyetten kaynaklandığını açıkladı. Hatırlanacağı gibi seçimlerden önce İbo Şov'a katılan Yağmurdereli, bir türkü sonrasında
“-Ağlattın lan bizi inek...” demişti...

CANLI YAYINDA BARIŞMA

İbrahim Tatlıses ile Osman Yağmurdereli'nin arasına daha sonra seçim girmişti. Kırgınlığı Tatlıses, dün akşam yaptığı jest ile kaldırdı. Yağmurdereli de telefonla programa katılarak, Tatlıses'e iltifatlarda bulundu.
İkiliyi Seda Sayan ile Gülben Ergen'in

Bir restorantın tuvaletinde seviştiği iddia edilen Helin Avşar Konuştu :
Helin AvşarGeçtiğimiz günlerde gittiği bir çorbacının tuvaletinde bir erkekle seviştiği iddia edilen Helin Avşar bu söylentilerin tamamen iftira olduğunu söyledi.

Kendisini 'Yerli Parıs Hılton' benzetmesine ise çok kızan Helin Avşar 'Çirkinlik had safhada. Bana yapılan bu haksızlıkların hesabını mahkemede göreceğim' dedi. Yaşanan olaylara çok üzülen Helin Avşar kendini eve kapattı. Evinden hiç çıkmayan Helin eğlenceye verdiği arayı kısa tuttu ve dün gecce yine istanbul geccelerinde arz-ı endam etti.

Helin Avşar resimleri yakında sitemagazinde...

En cazibeli Türk kadını kim?


İnternette yapılan bir oylamayla Türk kadınları arasında "en cazibeli" olanlar seçildi. Geçen yıl Yasemin Ergene`nin ilk sırada yer aldığı listede, bu yıl şaşırtıcı bir sonuç yaşandı.

İpi göğüsleyen isim, son zamanlarda gündeme gelmeyen ve geçtiğimiz yıllarda mankenliği bırakan Eyşan Özhim`di. Eyşan`ı `en cazibeli` listesinin ilk sırasına taşıyan ise buğulu bakışları ve kusursuz fiziğiydi. `En cazibeli kadınlar` listesinde Eyşan Özhim`i Yasemin Ergene, Seray Sever, Ece Gürsel, Şenay Akay ve Cansu Dere gibi isimler takip etti.


Artık O Formanın Hakkını Verin!
Artık O Formanın Hakkını Verin!Artık O Formanın Hakkını Verin!

"Biz Size Sevgi, Siz Bize Acı Verdiniz"...
Taraftarlardan Fenerbahçeli Futbolculara Uyarı...

Geçtiğimiz 14 Mayıs`ta belki de bir taraftarın yaşayabileceği en büyük acıyı yaşadık. Siz futbolcular, Denizlispor`u yenmeyi başaramayarak şampiyonluğu ligin son haftasında kaptırdınız. Bu büyük şokun ardından kimse size büyük tepkiler koymadı. Oysa ki büyük camiaların tepkileri de büyük olur değil mi? Olanlara rağmen kayda değer bir tepki almadınız çünkü yıllardır beklediğimiz 100. yılın arifesindeydik. Herkes bu büyük şokun zararı ancak 100. yılın çoşkusuyla geçer diye düşündü ama maalesef ki kazın ayağı öyle çıkmadı. Geçen sene şampiyonluğu son maçta kaybeden futbolcuların çoğu hala kadroda ama geçen yılki hatalardan ders almış gibi bir haliniz yok.

Bu taraftar sizlere en kötü zamanlarınızda destek oldu. Formsuz olduğunuz, kötü oynadığınız dönemlerde size sahip çıktı. Vereceğiniz karşılık bu mudur? Sezonun başından beri oynadığınız ruhsuz futbolu ve afyon yutmuş gibi sahada dolananmanızı görmekten artık bıktık. Bizim coşkumuzu, bizim heyecanımızı ve bizim aşkımızı az da olsa paylaşmanız gerekmez mi? Bize geçen seneyi unutturmaya çalışacağınıza, size rakipleriniz tarafından verilmeye çalışılan şampiyonluğu elinizin tersiyle itiyorsunuz.

Siz geçen sene bin bir ayak oyunuyla şampiyonluğu elinizden alanlara bu yıl tokat gibi cevap vermeniz gerektiğinin bir türlü farkında olamadınız. Size geçen sene 5 atmış Manisa`dan bile intikamınızı alacak haliniz ve hırsınız yok. Kulübümüze büyük bir aşkla bağlı, en karışık zamanlarda bile destek olan, hem maddi hem manevi her şekilde Fenerbahçemizin yanında olan Türkiye`nin en büyük taraftarının sabrını sınamayın. Sizden tek istediğimiz olayın ciddiyetinin farkına varıp, mücadele etmenizdi. Gerisinin zaten kendiliğinden geleceğini siz de biz de biliyoruz.

Beyler, almadan vermek Allah`a mahsus. Paranızı alıyorsunuz, destek ise sonsuz, size gözbebeğimiz gibi baktık şu ana kadar ama karşılığında ne aldık, koca bir hiç.. Hatırlatırız, milyonlar sizinle yatıp sizinle kalkarken bizimle dalga geçemezsiniz. Sizlerin "FENERBAHÇE" sözcüğünün barındırdığı anlamların farkında olduğunuzu tahmin ediyoruz. Allah korusun bu yıl da şampiyonluğu kaybedersek bu kulüpte neler olabileceğini tahmin edebiliyorsunuz değil mi? Vakit çok geç olmadan aklınızı başınıza alın, düşmanlarımızı yine sevindirmeyin, bizi yine üzmeyin.

Önümüzde çok önemli iki hedef var. Lig ve Kupa şampiyonluğu. Kupa`da 2, ligde de 5 maç kazandığınız zaman bütün bu olanlar unutulur. Üzerimize oynanacak oyunları bozacak sizsiniz. Bu hedeflere ulaşmak için hepi topu 7 maç kaldı. Eze eze yenin hepsini. Milyonlarca Fenerbahçeli başı dimdik dolaşsın. Taraftar göğsünü gere gere , "Yapmadığınız entrika, komplo kalmadı ama hepinizi devirdik çünkü biz Fenerbahçe`yiz" diyebilsin. Ha gayret çocuklar verin şu formanın hakkını...

Artık O Formanın Hakkını Verin!Kurtlar Vadisi Yeni Bölümleri ile Dönüyor!
Kurtlar Vadisi


Kurtlar Vadisi Yeni Bölümleri ile Dönüyor!

flash...flash...flash... Nisan ayı ortalarında Kurtlar Vadisi yeni bölümleri ile ekrana tekrar dönüyor. . ...flash...flash...flash...Aysun Kayacı dan sonra Arzu Yanardağ ında resimleri internete düştü?
Arzu Yanardağ Aysun KayacıArzu Yanardağ ve Aysun Kayacı’nın uygunsuz fotoğrafları internete düştü.

Yanardağ, Kurban grubunun davulcusu Burak Gürpınar ve "Haziran Gecesi" dizisinin oyuncularından Cenk Ertan`la samimi bir şekilde çekilmiş fotoğraflarının eski eşi Ali Serter tarafından internete verildiğini düşünürken, Aysu iç çamaşırlı fotoğrafıyla ilgili yorum yapmamayı tercih etti.

E-posta aracılığıyla birçok kişiye gönderilen bu fotoğraflar şu sıra işleriyle gündeme gelen iki ünlüyü de zor durumda bıraktı.

Bakalım, bu resimleri kimin veya kimlerin internete verdiği bulunabilecek mi!...
Milli bakire Şebnem Schaefer çiçeği burnunda politikacı oldu.
Şebnem SchaeferBakirelik tartışmalarıyla uzun süre gündemi meşgul eden manken Şebnem Schaefer şimdi de Türkiye'yi kurtarmaya karar verdi. Şebnem tercihini DYP'den yana kullandı. Üstelik rozetini de Mehmet Ağar taktı!

DYP İstanbul İl Başkanlığı'nın, partiye katılımlar nedeniyle Grand Cevahir Otel'de düzenlediği toplantıya Genel Başkan Mehmet Ağar da katıldı. Katılımlar arasında iki isim dikkat çekti: Magazin basının yakından takip ettiği ünlü manken Şebnem Schaefer ile gazeteci-yazar Nevval Sevindi.

Partiye katılanlara DYP rozetlerini takan Ağar konuşmasında, DTP ve Kenan Evren'i hedef aldı. DTP'li Aysel Tuğluk'un, bölücü örgüt lideri Abdullah Öcalan'ın zehirlendiği yolundaki çıkışını değerlendiren Ağar şöyle dedi:

'Cumhuriyet'in hiçbir vatandaşının, devletten ve milletten rövanş istemeye hakkı yoktur. Hele hele milleti, devleti tehdide cüret edenlerin asla hakkı yoktur. Tehdit edenleri de onları cesaretlendirenleri de açıkça burada ikaz ediyorum. Devleti tehdit edenler ve onları cesaretlendirenler sığınacak delik ararlar. O deliği de bulamazlar.'

Ağar, 7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren'in eyalet sistemine dönük açıklamalarına ilişkin olarak da, 'Söylediği şu, ekonomik ağırlığı olan bölge valiliği sistemi. Ama Türkiye'de belli yerlerden manalar çıkarmaya çalışanlar var' dedi. Ağar, Türkiye'nin demokratik ortamında her şeyin tartışılıp konuşabileceğini kaydederek, ‘'Bir ömrü devlet hizmetiyle geçirmiş eski bir cumhurbaşkanı neredeyse hain ilan edilecek. Böyle bir şeyi anlamak mümkün değil. Vatanseverlik hiç kimsenin tekelinde değildir. Ülkenin birliği, bütünlüğü her zaman muhafaza edilecektir. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın'' diye konuştu. Bir başka soru üzerine de Ağar, Irak konusunda hükümet ile Genelkurmay'ın farklı görüşte olmasının anlaşılabilir olmadığını belirtti...

Perihan Savaş, Katıldığı Dobra Dobra Programında, Türkan Şoray'ın Kendisini Engellediğini Açıkladı.PERİHAN SAVAŞ, KATILDIĞI DOBRA DOBRA PROGRAMINDA, Türkan Şoray'IN KENDİSİNİ ENGELLEDİĞİNİ AÇIKLADI.

Perihan Savaş, Türkan Hanım haricinde daha bir çok kişinin de yolun başında kendine engel olduğunu söylerken, "Hayatımda ilk altın kelebeğimi almaya gittiğimde yaşadıklarımdan dolayı çok üzüldüm." dedi.

Kendisi için en önemli ödül olduğunu, bunun bir ilk olduğunu ısrarla vurgulayan Perihan Savaş, "biz yılın umut vaat eden sanatçıları olarak Kadir İnanır ile ben, ve Tarık Akan ile de Türkan Şoray'dı… 4'lü resim çekilecekti, ama Türkan Hanım bizim ile hiç resim çektirmedi. Resimler hep üç'lü çekilmek zorunda kalındı.

Ben Kendi başıma Perihan Savaştım ama o benim kendisini yerinden edeceğimi sanmış. Rahatsız olmuş. O zaman Rüçhan Atlı'ya telefon açılıp, Türkan Şoray ikna edilerekten, sadece 1 kare resim çekile bildi. Erkeklerin arasında tek kadın olmak istiyormuş beni istememiş o yüzden."
Mesleklerinde Başarılı 15 Ünlünün En Sevdiği Şarkılardan Oluşan 'Biz Şarkımızı Seçtik' İsimli Albümün Geliri, Yatılı İlköğretim Bölge Okulları'nda (Yibo) Sanat Atölyelerinin Oluşturulması İçin Yürütülen 'Günebakan Projesi'ne Bağışlanacak.


Mesleklerinde başarılı 15 ünlünün en sevdiği şarkılardan oluşan ''Biz Şarkımızı Seçtik'' isimli albümün geliri, Yatılı İlköğretim Bölge Okulları'nda (YİBO) sanat atölyelerinin oluşturulması için yürütülen ''Günebakan Projesi''ne bağışlanacak.

Yapılan yazılı açıklamaya göre, sanat, iş dünyası ve medyanın önde gelen isimlerinin en sevdikleri şarkılardan oluşan ''Biz Şarkımızı Seçtik'' albümü, önümüzdeki günlerde 19,90 YTL fiyatla tüm müzik marketlerde satışa sunulacak.


Albümden elde edilecek gelirin tümü, bir gayrimenkul firması ve Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfının (TOÇEV) iş birliği ile YİBO'larda sanat atölyelerinin oluşturulması için yürütülen ''Günebakan Projesi''ne bağışlanacak.

''Günebakan Projesi'', bedensel, ruhsal ve zihinsel açıdan gelişmiş bir nesil yetiştirilmesine katkıda bulunmayı, YİBO'daki eğitimini tamamlayan öğrencilerin lise eğitimine devam edebilmesini sağlayabilmeyi amaçlıyor.

''Biz Şarkımızı Seçtik'' albümüne katkıda bulunan ünlüler ve seçtikleri şarkılar şöyle:

''Mehmet Y. Yılmaz (Dance Me To The End Of Love-Leonard Cohen), Nilüfer (No Volvere-Gipsy Kings), Beyazıt Öztürk (Et Si Tu N'Existais Pas-Joe Dassin), Elif Dağdeviren (What A Wonderful World-Tony Bennett), Alinur Velidedeoğlu (Don't Let Me Be Misunderstood-Nina Simone), Filiz Akın (Besame Mucho-Cesaria Evora), Güneri Civaoğlu (Histoire D'Un Amour-Cyrius), Bennu Gerede (Everybody Here Wants You-Jeff Buckley), Ediz Hun (Lady-Kenny Rogers), Ece Sükan (No Ordinary Love-Sade), Tan Sağtürk (Black Orpheus-Tom Grant), Cemil İpekçi (Les Hommes Qui Passent-Patricia Kaas), Şebnem Dönmez (My Funny Valentine-Chet Baker), Nasuh Mahruki (One More Cup Of Coffee-Bob Dylan) ve Ebru Uygun (Always On My Mind-Elvis PresleyGünay Restaurant, uzun bir aradan sonra kapılarını açtı. Terör saldırılarının ardından Günay'daki ilk sahnesini iptal eden Ziynet Sali, önceki akşam gerçekleştirilen açılış gecesinde seslendirdiği Grek ve Türkçe şarkılarıyla müşterilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Açılış gecesine katılan Perran Kutman da Sali'nin seslendirdiği şarkılara eşlik etti.Bizimkiler fiyatta Lopez'i solladı


Ünlü pop yıldız Jennifer Lopez’in, bir doğum günü davetine katılmak için 1.4 milyon dolar istemişti

Sanatçılarımıza “Siz ne kadar istersiniz?” diye soruldu. İşte ortaya çıkan sonuç:

* Yeşim Salkım: “Profesyonelim. Beni davet eden 2 milyon doları gözden çıkaracak.”
* Emre Altuğ: “Tanımadığım biri çağırırsa, 2 milyon dolar isterim. Bu parayı verenin davetine Kraliçe Elizabeth bile katılır.”
* Tarkan: Böyle bir partiye hiç katılmadı. 500 bin dolar karşılığında bir teklif aldı ancak albüm döneminde olduğu için gitmedi.
* Emrah: “Profesyonel bir sanatçıyım. 60 bin dolar karşılığında hem davete katılıyor, hem de iki şarkı seslendiriyorum...”
* Helin Avşar: Paris Hilton’u örnek alan Helin’in fiyatı 20 bin dolar.Ajdar'a Meydan Dayağı


Ajdar ekranlardan uzaklaştı ama başı beladan kurtulmuyor. Daha önce Alihan’ın kameralar önünde tokatladığı Ajdar’ı oturduğu semtte beş kişi tekme tokat dövdü.

Sokak ortasında yaşandığı iddia edilen tartışma sonrası saldırıya uğrayan Ajdar fena halde dayak yedi!

Beş kişinin linç girişiminde bulunduğu Ajdar olayın hemen ardından Kadıköy’deki özel bir hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Ajdar’ın perişan olan ailesi gazetecileri hastaneye aldırmıyor.

Ajdar halen hastanede tedavi görüyor.Ebru Gündeş evleniyor mu?

Sanatçı Ebru Gündeş ile Popstar Alaturka yarışmasının yapımcısı ve sunucusu Osmantan Erkır’ın aşk yaşadığı dedikoduları magazin dünyasına bomba gibi düştü. Popstar Alaturka’da jüri üyeliği yapan Gündeş ile Erkır’ın 24 Eylül Pazartesi gecesi ayrı uçaklarla Londra’ya gittiği ve Grand Theatre’da Shikago Müzikali’ni el ele izlediği de dedikodular arasında. Yakın çevreleri Gündeş ve Erkır’ın aşklarını şimdilik gizli yaşamayı tercih ettiklerini ancak bir süre sonra nikah masasına oturacaklarını da belirtiyor.
Kimse Seda'ya fırça çekemez!


Gazinocu Atalay Noyaner’in geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalar gündeme bomba gibi düşmüştü.

Tabii ki Seda Sayan cephesinden yanıt gecikmedi. Avukatları, konuyu mahkemeye taşıyan Sayan adına ilk açıklamayı yaptılar.

Açıklamada "Sabah Gazetesi'nde yayınlanan röportajdaki sözler tamamen gerçek dışıdır deniliyor"

Açıklama şöyle devam ediyor: "Ne iddia edildiği gibi Seda Sayan günlük ilişkiler yaşayan biridir ne cimri ve maddiyatçıdır ne de kendisine ‘fırça’ çekilmesine izin verecek kadar zayıf bir kişiliktir. Seda Sayan kamuoyu tarafından çok sevilen, saygın, güvenilir, yardımseverliği ve eli açıklığıyla topluma örnek olmuş bir sanatçıdır. Söz konusu gerçek dışı müvekkilimizin kişilik haklarını ihlal eden, hukuka aykırı bu haber- yazı ile ilgili olarak tarafımızdan derhal yasal süreç başlatılmış ve ilgililer hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunulmuştur".0 yorum:

HAK SAHİPLERİNE ve YASAL MAKAMLARA Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, hukukiletisim@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler Hukuk Müşavirimiz tarafından incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. Ayrıca, mahkemelerden talep gelmesi halinde hukuka aykırı içerik üreten ve hukuka aykırı paylaşımda bulunan üyelerin tespiti için gerekli teknik veriler sağlanacaktır. Toplist Ekle * Blog * Full Download * Yemek Tarifi * Add Url * Cep Telefonları * Ödevler * Komedi * Gelişim * Türkiye * Osmanlı * Tvİzle * AOF * Gazete OKU * Videoİzle * Online Dergiler* Kpss Blog

Template by:
Free Blog Templates

 
Blog * Download * Yemek Tarifi * Add Url * Ödevler * Komedi * Gelişim * Türkiye * Osmanlı * Tvİzle * AOF * Gazeteler * Videoİzle