site İçi Arama ( This webpage in search)
Özel Arama

ECBanner

PTLens Standalone And Photoshop Plugin v8.6 | 1.4 MB

http://www.ftp2share.com/file/0a0da1...all_J.rar.html
Parallels Workstation ver.2.2.2166 | 19,3 MB

Birden fazla sanal işletim sistemi.
Kullanıcılara bir den fazla işletim sistemini tamamen birbirinden yalıtılmış ortamlarda gerçek zamanlı olarak çalıştırma olanağı sunan yazılım, Apple'ın kısa bir süre öncesinde sunduğu Boot Camp'dan çok daha fazlasını vermekte. Boot Camp ile Mac'inizde sadece Windows XP kullanmak mümkünken Parallels Workstation sayesinde bütün işletim sistemlerini gerçek zamanlı olarak Pc'nizde kullanmak mümkün olacak. Parallels Workstation'ı daha önce çıkmış ve hali hazırda kullanılmakta olan diğer simülasyon yazılımlarından ayıran en büyük fark Intel'in VT teknolojisine destek vermesi oluyor.
XP ile Vista aynı anda kullanılabilir.
http://www.ftp2share.com/file/161b25..._home.rar.html
Parental Control ver.2.0 | 1,88 MB

Çocukların yüklediklerini kontrol edebilme
Çocukların yükleyebildikleri P2P, MP3, EXE, WMV vb. kullanımları kontrol edebilme IM, e-posta, P2P bloklama
Çocuğunuzun P2P(Paylaşım), sohbet, anında mesajlaşma(IM), e-posta programlarını kullanmasını önleyebilirsiniz. İstemediğiniz şeylerin yüklenmesini de engelleyebilirsiniz.
http://www.ftp2share.com/file/5f70ec...p_org.rar.html
Password Protect USB v3.6.1 | 1,3 Mb

http://www.ftp2share.com/file/758adb...3.6.1.rar.html
Personal Portfolio Manager ver.7.0.8 | 1,20 MB

http://www.ftp2share.com/file/9521ed...o_org.rar.html
Photo Combiner 4.52 | 7.5 MB

Photo Combiner, iki ya da daha fazla resmi karıştırarak artistik çalışmalar oluşturabileceğiniz bir program. Arkaplana beğendiğiniz bir resmi koyup, diğer resmi de bunun üstüne ekleyerek bu farklı resimlerden oluşacak ilginç çalışmalar yapabilirsiniz.
Resimler üzerinde döndürme, çevirme, yeniden boyutlandırma, çerçeve ekleme ve değişik konumlandırma; arkaplana çoklu-efekt, doku ve kabartı da ekleyebilirsiniz.
Foreground (Önplan) ve Background (Arkaplan) bölümlerinden resimler seçerek çalışmaya başlayabilirsiniz. Önplan efekt bölümünden B&W (Siyah&Beyaz), Color (Renk), Color Filter bölümünden değişik efektler ekleyebilir ve düzenlemeler yapabilirsiniz. Ayrıca araç çubuğunda bulunan `Transparent (Saydam)` kısmından saydamlık ayarını düzenleyebilirsiniz. Önplan maskeleme (foreground mask) bölümünden resim üzerine çeşitli maskeler kurabilirsiniz. Aynı şekilde arkaplan efektleri de (kabartı, grileştirme, farklı doku, dikey ve yatay kanallar) ekleyebilirsiniz. Frames (Çerçeveler) bölümünden de çok ilginç, değişik, hoş, çarpıcı, güzel resim çerçeveleri ekleyebilirsiniz.
Çok büyük, sistem kaynaklarını aşırı tüketen ve çoğu özelliğini kullanmayacağınız programlara oranla oldukça başarılı ve daha kolay bir program.
http://www.ftp2share.com/file/f4dd14...all_J.rar.html
Photo Effect Studio v4.36 | 1.0 MB

Kolay Kullanımlı Profesyonel Fotoğraf efekt programı
http://www.ftp2share.com/file/7ee4ea...all_J.rar.html
Photo to Color Sketch v5.99

Jpg yada bmp formatlarındaki resimlerinizi tek bir mouse tıklamasıyla karakalem'e dönüştürebileceğiniz bir yazılım
http://www.ftp2share.com/file/47fa8a...all_J.rar.html
PhotoChances 2.4 | 3 MB

Fotoğraflarınıza Dijital efektler ekler ve slide show yapmanıza olanak sunar..
http://www.ftp2share.com/file/fc8517...all_J.rar.html
Plato DVD Creator v3.72 | 7.6 MB

Transcodeye iste, ve DVD diskine yanık internet film dosyaları? Tamam! Şimdi plato dvd yaratıcısı, ona yapman için sana yardım eder! Plato DVD yaratıcısı, dosdoğru senin favori DVD filmlerini yaratan bir uzman ve kolay alışık Windows uygulamasıdır. Sonra üzerinde, sen sadece, sonsuza dek senin favori filmlerinin DVD disklerine sahip olursun, ama hem de senin, beğendiğin ev veya diğer yerlerde filmleri beğenebilirsin. DVD kodlamasıyla, ve cd yazma motoru, bütünleştirdi. Plato DVD yaratıcısı, Divx, Xvid, Mov, AVI biçimleri gibi internette en popüler biçimleri destekler.!
http://www.ftp2share.com/file/3a318a...all_J.rar.html
Plato DVD Ripper v6.72 | 4.4 MB

İsminden de anlaşılacağı üzere Plato DVD Ripper, DVD'lerinizi rip etmek yani daha küçük boyutlu dosyalara dönüştürmek için kullanabileceğiniz bir araç. DVD'lerinizi AVI, DivX(MPEG4) , VCD , SVCD formatlarına çevirebilirsiniz. Bu işlem sırasında görüntü kalitesi kaybı neredeyse yoktur ve yaklaşık 10%'luk bir boyuta indirgeyebilirsiniz. Uzun süren çevirmelerden sonra otomatik bilgisayarı kapatabilme özelliğide bulunan bu programa sahip olmak 33.88$'a mal oluyor. Demo sürümünde kısıtlama olarak çevrimin yarısını yapıyor.
http://www.ftp2share.com/file/ea9541...all_J.rar.html
Plato DVD to MP3 Ripper v6.70 | 3.7 MB

http://www.ftp2share.com/file/400824...all_J.rar.html
Plato Video To Pocket PC Converter v6.70 | 4.1 MB

İsminden de anlaşılacağı üzere Plato DVD Ripper, DVD'lerinizi rip etmek yani daha küçük boyutlu dosyalara dönüştürmek için kullanabileceğiniz bir araç. DVD'lerinizi AVI, DivX(MPEG4) , VCD , SVCD formatlarına çevirebilirsiniz.
http://www.ftp2share.com/file/dd5ccd...l_J.ra r.html
Plato Video To iPod Converter v3.72 | 7,4Mb

Video dosyalarınızı Apple iPod, Sony PSP ve MP4 video formatına destek veren cep telefonlarınız için dönüştürebilmenizi sağlayan bir program. Tüm bir videoyu dönüştürebileceğiniz gibi sadece en sevdiğiniz kısmı da ipodunuz veya cep telefonununuzda seyretmek için dönüştürme işlemi yapabilirsiniz.
Plato Video to iPod Converter *.avi, *.mpg, *.mpeg, *.mpe, *.wmv, *.asf, *.mov, *.qt, *.3gp, *.3g2, *.flv, *swf. dosyalarını desteklemektedir.
http://www.ftp2share.com/file/31fd1e...l_J.rar.htm l
Plato Video to iPhone Converter v3.71 | 9.2 MB

DVD filmlerinizi hız bir şekilde iPhone video formatına çevirir. Diğer dönüştürücüler gereksiz yere size zaman harcatır bu program sayesinde zaman kaybetmeye son.
http://www.ftp2share.com/file/901e32...l_J.rar.h tml
Pocket Clock

http://www.ftp2share.com/file/2c674d...d_175.rar.html
Portable Ashampoo WinOptimizer 4.40 Multilanguage | 10 Mb

İçerisinde bir çok araç olan bir sistem bakım paketi... Sebebi belirlenemeyen Windows hataları, casus yazılımlar, Web sitelerinde en olmadık anlarda açılan pop-up pencereler. Ashampoo Platinum, bir kullanıcıyı rahatsız edebilecek herşey için bir çare düşünüyor...
http://www.ftp2share.com/file/e65364...n_opt.rar.html
Portable Babylon Pro v6.0.2 R8

Birçok dil arasında profesyonel çeviri yapabileceğiniz, oldukça kaliteli bir sözlük. Sitemizdeki dil eklentilerini indirerek çeviri alanınızı genişletebilirsiniz.
http://www.ftp2share.com/file/fbf927..._1.00.rar.html
Portable Belltech Business Card Designer Pro 4.7 | 9,3 mb

Küçük bir ofis veya işyeri sahibiyseniz ve bütçeniz kısıtlıysa, kendi kartvizitlerinizi kendiniz hazırlamak isteyebilirsiniz. Business Card Designer Plus kolayca kartvizit tasarımı yapmanıza ve bunları kağıda dökmenize izin veriyor. Programda bulunan “Business Card Expert” sihirbazını kullanarak sıfırdan kaliteli ve profesyonel görünümlü bir kartvizit hazırlamanız mümkün. Şirket logonuzu veya herhangi bir grafiği de kartvizitinize ekleyebilirsiniz. Program .bmp, .pcx, .tif, .jpg[/IMG], ve .wmf grafik biçimlerini tanıyor
http://www.ftp2share.com/file/68e3f4..._card.rar.html
Portable Creature Creator

http://www.ftp2share.com/file/b637c4...eator.rar.html
Portable Dr. Hardware 2007 8.5.0e

Bilgisayarınızın kasası altında yatan bileşenleri bilmek ister misiniz ? Dr. Hardware ayrıntılı bir donanım analizi gerçekleştirerek sistem hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyor. Donanım özellikleri hakkında tüm ayrıntılar yazılı bir rapor olarak da kullanıcıya sunuluyor. Benchmark testi CPU, sabit disk veya sürücü hızlarının diğer bileşenlerle karşılaştırılmasını sağlıyor.
Program analiz sonrasında size ayrıntılı ve grafiklerle desteklenmiş raporla sunuyor.Kullanımı oldukça basit ve kullanışlı olan program sayesinde analizleri saklayabilir isterseniz çıktı olarak alabilirsiniz.
Programın yeni versiyonunda yeni olan birçok donanım tanıtılmış durumda , böylece bir sorun çekmeyeceksiniz
http://www.ftp2share.com/file/5e8564....5.0e.rar.html
Portable FastStone Capture 5.6 | 1,7 mb

FastStone Capture güçlü, kolay ve çok başarılı bir görüntü yakalama yazılımıdır. Çeşitli seçeneklere görüntü yakalamanıza (Objeler, tam ekran, kareler, boyutları elle özel olarak seçilen alanlar vb..) olanak tanır. FastStone Capture çok kullanışlı özelliklere sahiptir ve bu nedenle kendi kullandığım programlar arasındadır. Kendi resim editörünü de barındırmasıyla işleri çok kolaylaştırmaktadır.
http://www.ftp2share.com/file/3f0dfa...pture.rar.html
Portable Foxit PDF Editor 1.5 | 2.2 MB

Foxit PDF Editor, hızlı ve kolay bir şekilde PDF dökümanlarını düzenlemeye olanak veren bir program. PDF dosyası üzerine zoom yapma, resim ekleme, text döküman üzerinde değişiklik yapma gibi işlemleri programla kolayca yapabilirsiniz.
http://www.ftp2share.com/file/33fc93..._Edit.rar.html
Portable Infix PDF Editor 2.05 | 26.4 MB

Pdf dosyalarınızın üzerinde değişiklikler yapmanız için kullanılan bir program
http://www.ftp2share.com/file/421116..._2050.rar.html
Portable Intocartoon Professional 2.3.0

Intocartoon, fotografları çizime çeviren bir programdır. Bu programla birkaç dakika içinde nefis karikatürler ve illüstrasyonlar oluşturabilirsiniz.
Özellikler
# Eskiz oluşturma
# Hat keskinleştirme
# Karanlık alanı kaldırma
# Renklendirme
# Renk ölçek detayı
# Ölçekleme
# Yumuşatma
# Harmanlama
# Çoklu renk özellikleri
# Şeffaflaştırma
http://www.ftp2share.com/file/533547...IP230.rar.html
Portable LimeWire PRO 4.14.8 Final

Bu program istediğin müzik, klip, film, program, resim vb. İnternetten ve Milletten bulur.
Süper Bir Paylaşım Programıdır.
Özellikle müzik bulma ve indirme konusunda rakipsizdir.
http://www.ftp2share.com/file/d95e66...Final.rar.html
Portable Microsoft Virtual PC 2007

Virtual PC 2007, bilgisayarınızda sanal makina yardımıyla başka işletim sistemlerini çalıştırmanızı sağlayan bir emülatör. Ek olarak, sabit disk kalıpları, değiştirilebilir bellek miktarı, grafik ve ses kartları ve bir ağ bağlantısı bulunuyor.
http://www.ftp2share.com/file/b212e5..._2007.rar.html
Portable Paint.NET 3.10 | 2,3 Mb

Paint.NET bir resim ve fotoğraf düzenleme yazılımıdır. Katmanları(layers) destekler, limitsiz geri alma(undo) özelliği vardır, özel efektleri ve çok gelişmiş resim araçları bulunur. Paint.NET yazılımı Washington State University tarafından hazırlanmıştır, ilk yazılış amacı Windows Paint yazılımına alternatif olmasıdır fakat program çok gelişmiş bu durumu aşmıştır.
http://www.ftp2share.com/file/8bb4bb...paint.rar.html
Portable Photo Wallpaper Maker 1.5.1

Photo Wallpaper Maker masaüstünüz için fotoğraf albümleri ve SlaytShowları kolay bir şekilde oluşturabileceğiniz bir yazılım.
Yazılım ile kolay bir şekilde duvar kağıtlarınızı değiştirebilir ve SlaytShowları hazırlayabilirsiniz. Photo Wallpaper Maker ile resimlerinizi organize edebilir, görüntülüre tekrar boyutlandırabilir ve Fotoğraf albümünüz için çeşitli mask ve efektler ekleyerek güzelleştirebilirsiniz.
Yazılımın Bazı Özellikleri:
- Kişiselleştirilmiş duvar kağıtları ve fotoğraf albümleri oluşturma.
- Çok kolay kullanım. Yazılımı kullanmak için hiç bir tecrübe veya bilgisayar tekniği bilgisine gereksinim duymuyor.
- .bmp, .jpg[/IMG], .gif[/IMG], .png[/IMG], .dib etc gibi popüler görüntü formatları desteği.
http://www.ftp2share.com/file/ae0a8f...1.5.1.rar.html
Portable Virtual DJ Professional 5.0

AtomixMP3'ün devamı niteliğindeki Virtual DJ tüm müzikseverleri bilgisayar başına toplayıp Carl Cox gibi profesyonel bir DJ yapmayı amaçlayan MP3 Mix'leme programıdır. Program *.MP3 ve *.WAV dosyalarını desteklemekle beraber birçok ses efektiyle birlikte gelmektedir. Birden çok ses kartı ile kullanabilme özelliği sayesinde bu sektörün en çok aranan programı haline gelmiş durumdadır. Tema (skin) ekleme özelliği de programa ek olarak artı puan kazandıran faktörlerdendir.
http://www.ftp2share.com/file/6851e9...table.rar.html
Portable VueScan Pro ver.8.4.35 | 5.8 Mb

VueScan Professional Edition çok kullanışlı bir scanner (tarayıcı) programı. Aynı zamanda sürücüsü olmayan pek çok tarayıcıyı çalıştırmanızı sağlar.
http://www.ftp2share.com/file/a9ae2a...d8435.rar.html
Portable Word | 3 MB

Kurulumsuz Taşınabilir Word 2007
http://www.ftp2share.com/file/2f146c...word-.rar.html
Portable YouTube FLV to AVI Suite PRO

Bu Programla Youtube deki Videoları İndirip , Avi Formatına Çevirebilirsiniz..
http://www.ftp2share.com/file/682d4a...e_Pro.rar.html
Portable Youtube downloader & Converter | 3.44mb

Youtube teki videoları çekmeden önce, siteniz üzerinden dönüştürüp
kullanıcıya download ettiriyor. Kolay bir sistem.
ayrıca hosting/sunucu vb. sağlam olması gerekir. bana göre Server ve güçlü VPS sahipleri için uygundur.
http://www.ftp2share.com/file/3962a9...table.rar.html

0 yorum:

HAK SAHİPLERİNE ve YASAL MAKAMLARA Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, hukukiletisim@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler Hukuk Müşavirimiz tarafından incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. Ayrıca, mahkemelerden talep gelmesi halinde hukuka aykırı içerik üreten ve hukuka aykırı paylaşımda bulunan üyelerin tespiti için gerekli teknik veriler sağlanacaktır. Toplist Ekle * Blog * Full Download * Yemek Tarifi * Add Url * Cep Telefonları * Ödevler * Komedi * Gelişim * Türkiye * Osmanlı * Tvİzle * AOF * Gazete OKU * Videoİzle * Online Dergiler* Kpss Blog

Template by:
Free Blog Templates

 
Blog * Download * Yemek Tarifi * Add Url * Ödevler * Komedi * Gelişim * Türkiye * Osmanlı * Tvİzle * AOF * Gazeteler * Videoİzle