site İçi Arama ( This webpage in search)
Özel Arama

ECBanner

IconChanger 3.6 TrWindows'un klasik ayarlarinda her format için tüm dosyalarda ayni ikonu kullanirsiniz. Örnegin bir MP3 dosyasi tüm klasörlerde ayni ikon ile gösterilir. IconChanger programi ayni dosya formatlarinda farkli ikon seçenegini size sunuyor. Örnegin sevdiginiz bir MP3 sarkisinin ikonunu özellestirebilirsiniz.

Windows'un klasik ayarlarinda her format için tüm dosyalarda ayni ikonu kullanirsiniz. Örnegin bir MP3 dosyasi tüm klasörlerde ayni ikon ile gösterilir. IconChanger programi ayni dosya formatlarinda farkli ikon seçenegini size sunuyor. Örnegin sevdiginiz bir MP3 sarkisinin ikonunu özellestirebilirsiniz.

Download Link
Rapidshare

Crossword Forge v5.1.9


Tanıtım:

Web siteleri ya da başka ortamlarda kullanılmak üzere bulmaca oluşturmaya yarayan bir program. Crossword Forge ile web sayfaları için etkileşimli bulmacalar hazırlayabilirsiniz. Sezgisel bir kullanıma sahip. Hoş animasyon ve otomatik olarak ipuçları ve cevaplarını eşleştirerek bulmacalar yapabilirsiniz.

Programda hazırlamış olduğunuz çalışmayı Web sayfası, PDF, resim, metin dosyası olarak soru ve cevaplarıyla dışarı aktarabilirsiniz. Siz yeterki soru ve cevapları yazın; program cevaplara göre hızlı bir şekilde bulmacayı hazırlar. Ayrıca aynı cevap şablonunu farklı tarzlarda da oluşturabilir.

Program yabancı dil öğrenmek isteyenler içinde faydalı. Bulmaca yapabilir ve kelime arayarak, başka bir dildeki kelimeler bulmaca yoluyla öğrenilebilir.

Özellikleri:
# Sınırlı kelime: Bulmaca içinde yasaklı kelimeleri listeler.
# Yazım kılavuzu: Program içinde yer alan yazım kılavuzu sayesinde kelimelerin yazılışını görerek hatalı yazımın önüne geçebilirsiniz.
# Program hem Windows hem de Macintosh işletim sistemlerinde kullanılır. Windows için 98 ve üstü; Mac için ise OS X 8 ve üstü gerekir.
# Çoklu dil desteği. Program Türkçe hariç olarak, İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusca, İspanyolca, Arapça, Korece gibi dillerle kullanılabilir.
# Program yabancı alfabeleri de destekler. Unicode desteği sayesinde çok sayıda farklı diller içinde yer alan karakterleri destekler. Örneğin, Arapça, İbranice, Çince, Japonca, Latince gibi dillerde yer alan karekterleri destekler.
# Bulmacanın arka planına çeşitli resimler kurulabilir. Program BMP, GIF, JPEG, MacPaint, PDF, PICT, PNG, Quicktime resim biçimi, RGB Planar, SGI, TARGA, TIFF dosya türlerini destekler (Win + Mac için ).
# Bulmacalara başlık yazılabilir.
# Yazı tipi, renk, tarz, boyut, hizalama gibi düzenlemeler yapılabilir.
# Sınırsız ipucu ve cevap uzunluğu.
# Özelleştirilebilir ızgara boyutu.
# Alfabe paketi sayesinde o alfabe içinde hangi harflerin yer aldığını görebilir ve ayrıca o alfabeler içine karakter (harf) eklenebilir.
# Program Türkçe karakterleri de destekliyor. Bu doğrultuda hem soru hem de cevap için Türkçe karakter kullanılabilir.
# Sınırsız geri alma ve yineleme desteği.
# İpucu ve görülebilir kelime yapısı değiştirilebilir.
# İpucu ve kelime bankası değiştirilebilir.
# Kelime bul, bulmacasında seçim yapmak için farenin sol tuşunu kelime üzerinden kaydırarak seçebilirsiniz.
# Hazırlanan bulmacayı 'export' yoluyla dışarı aktarabilirsiniz (Resim, metin, PDF, HTML gibi).
# Web çıktıları ve üreticinin sitesinde yer alan örnek çalışmayı görmek için bilgisayarınızda Flash (SWF) 7 ya da üstü kurulu olmalıdır.[Editörün notu ]: Bulmacanın özellikle web çıktısı oldukça etkileyici ve güzel animasyonla açılıyor. Ayrıca her kutuya harf yazmak için yön tuşlarına basmaya gerek yok. Flash (SWF) desteği sayesinde siz harf yazdıkça imleç, yan veya alt kutuya geçiyor. Benim gibi bulmaca yapmaya meraklı kişilerin kullanımına sunulmuş oldukça hoş ve başarılı bir program.

Bu programla sizde websiteleriniz için veya öğrencileriniz-okuyucularınız için resimdeki gibi bulmacalar oluşturabilirsiniz.Ayrıca bulmacalarınıza resim ekleyebilirsiniz.


Built-in Language Support
English
French
Spanish
German
Italian
Russian
Swedish
Portuguese
Dutch
Greek
Scottish-Gaelic
Afrikaans
Japanese (Hiragana)
Japanese (Katakana)
Chinese (Simplified)
Chinese (Traditional)
Punjabi
... You can even add your own.

Foreign Alphabets
Crossword Forge fully supports Unicode. It can make puzzles in many character sets including:
Arabic, Hebrew, Traditional and Simplified Chinese, Japanese (Hiragana), Japanese (Katakana), Korean, Gurumukhi (for Punjabi), and of course Roman or Latin.

Picture Backdrops
Add images to your crossword puzzle or word search puzzle. Crossword Forge supports the following formats:
BMP
GIF
JPEG
MacPaint*
PDF**
PICT*
PNG*
Quicktime Image Format*
RGB Planar*
SGI*
Targa*
Tiff*
* Format supported on Windows only with Installation of Quicktime.
** Format only supported on Mac OS X.

Other Features
Bonus Clues for Crossword and Word Search
Multiple puzzle titles
Font, Style, Size and Justification controls
Unlimited clue and answer length
Color and Picture backdrops
Customizable Across and Down text
Supports puzzle grids of any size
Puzzle clues can span multiple pages
Customizable grid block size
Alphabet palette, to make it much easier to insert foreign characters
Allows for manual puzzle repositioning within backdrop
Multiple open puzzles at once.
Unlimited Undo and Redo.
Crossword Options
Toggle Clue and Word Bank Visibility (supports fill-ins)
Word Bank Scramble
Word Search Options
Show Clues or Word Bank
Word Bank Scramble
Toggle Backwards and Diagonal Words
And much, much more...

For Windows and Macintosh
Crossword Forge is available for Windows and Macintosh.

System Requirements:
Macintosh: Mac OS X 10.1 and higher (v10.2+ for multi-lingual spell checking)
+ Tiger Compatible
+ Universal Binary

İşletim Sistemi : Windows 98/Me/NT/2000/XP

Mac Classic: Mac OS 8.1 and higher plus 30MB memory available

Home Page: http://www.solrobots.com

Sİze: 4061 KB


Download Full
http://rapidshare.com/files/40356288/Crossword_Forge_v5.1.9.rarPlayStation2 Emulator

PlayStation2 Emulator

PlayStation2 Emulator

download:

http://rapidshare.com/files/35094118/Ps2091.ewares.org.rar

0 yorum:

HAK SAHİPLERİNE ve YASAL MAKAMLARA Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, hukukiletisim@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler Hukuk Müşavirimiz tarafından incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. Ayrıca, mahkemelerden talep gelmesi halinde hukuka aykırı içerik üreten ve hukuka aykırı paylaşımda bulunan üyelerin tespiti için gerekli teknik veriler sağlanacaktır. Toplist Ekle * Blog * Full Download * Yemek Tarifi * Add Url * Cep Telefonları * Ödevler * Komedi * Gelişim * Türkiye * Osmanlı * Tvİzle * AOF * Gazete OKU * Videoİzle * Online Dergiler* Kpss Blog

Template by:
Free Blog Templates

 
Blog * Download * Yemek Tarifi * Add Url * Ödevler * Komedi * Gelişim * Türkiye * Osmanlı * Tvİzle * AOF * Gazeteler * Videoİzle